5 sprawdzonych sposobów fachowego przedłużania włosów

Włosy często są cienkie, a w dodatku nie mogą urosnąć. Chociaż nakładamy przeróżne odżywki, oleje czy płukanki, nic nie może nam pomóc. Jeśli jednak bardzo chcemy posiadać długie i gęste włosy, należy zastanowić się nad ich wydłużeniem.
sposoby przedłużania włosów
Redaktor: Marcin Kargol
Na podstawie: http://www.flickr.com


Co stanie się naszą ostatnią deską ratunku? Oto sprawdzone sposoby przedłużania włosów!


rozwód
Redaktor: siti fatimah
Na podstawie: http://www.flickr.com


Rozpocznijmy od zapoznania się z najprostszymi sposobami, które można wykonać we własnym zakresie. Jeżeli chcemy diametralnej metamorfozy, ale jedynie na krótki czas, warto kupić perukę! Choć można mieć wrażenie, że to pospolite, jest to perfekcyjne rozwiązanie do pośpiesznej i krótkiej zmiany. Kolejnym sposobem są pasma clip-on. Wystarczy rozdzielić pasma i przyczepić je na naturalnych włosach. Sposób jest bardzo nieinwazyjny, a "doczepki" możemy ściągnąć, kiedy tylko mamy ochotę. Jeżeli jednak jesteśmy zdecydowani na przedłużenie włosów na dłuższy czas, należy wybrać się do zakładu fryzjerskiego. Jedna z najlepiej ocenianych metod przedłużania włosów to metoda keratynowa. Pasma włosów posiadają łuski na końcach, a za ich pomocą i temperaturze 180 stopni przyczepia się nienaturalne pasemka z własnymi włosami. Choć może się wydawać, że temperatura jest wysoka, należy zdać sobie sprawę, że prostując lub nakręcając korzystamy z wyższej temperatury. Włosy wydłużamy na czas do trzech miesięcy. Następna metoda zwana jest japońską. Pasma przyczepiane są przy pomocy warkoczyków na gumeczkach. To kolejna metoda która nie obciąża włosów. Wadą jest fakt, że włosy wytrzymują do ok. 1 miesiąca. Nowym sposobem jest przedłużanie laserowe. Materiał jest niezwykle delikatny, w związku z czym doczepione włosy są niemal niewidoczne. Fryzurę można farbować, a również prostować czy korzystać z lokówki. Dodatkowo warto dodać, że metoda jest długotrwała, wytrzymuje nawet to sześciu miesięcy.


Spływy kajakowe Święta
Redaktor: Kaylon
Na podstawie: Kaylon.pl


Włosy można przedłużyć tak samo samodzielnie, jak i w zakładzie fryzjerskim.
Są dostępne przeróżne sposoby przedłużania włosów, wszyscy znajdą coś dla siebie. Warto po prostu wybrać perfekcyjny dla nas sposób i cieszyć się z cudownej fryzury. Doczepiane włosy sprawią, że fryzura będzie grube i wybranej długości. Wśród pięciu wymienionych sposobów zapewne odnajdziemy odpowiednią.
2018-07-11 18:25:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.