Jakiego typu są dzisiejsze place zabaw? Czy są bezpieczniejsze niż dawniej? Jakie powinny być?

Nie ma prawdopodobnie dziecka, jakie nie lubiłoby placów zabaw. Jest to miejsce, w którym każde dziecko pragnie przebywać, bo jest tam mnóstwo zabawy, jaką tak bardzo dzieci uwielbiają.


Nie przejmują się jednocześnie o bezpieczeństwo, bo jest to domena dorosłych. To właśnie rodzice muszą sprawować nad nimi opiekę, obserwować i patrzeć, czy faktycznie nasze dziecko (wypróbuj w promocji fotografia dziecięca poznań www.bartkowska.photo/fotografia-dziecieca/) jest tam w pełni bezpieczne. Całe szczęście place zabaw są coraz bezpieczniejsze.


A to oznacza, że nie powinniśmy się jakoś przesadnie przejmować, że nasze dziecko zleci z czegoś, spadnie i zrobi sobie krzywdę. Najzwyczajniej w świecie place zabaw mają wiele niezbędnych norm, dzięki jakim nawierzchnia czy zabawki są z tego typu materiałów, iż nie są groźne. Oczywiście zawsze ważne, ażeby patrzeć na dziecko i je kontrolować, ale na szczęście także nie musimy chodzić za nim krok w krok, jakby coś za chwilę miało się stać.


Inne artykuły

Szkoły zwane "niepublicznymi" - czy dosłownie każda osoba ma możliwość się do takich udać?

pierwsza komunia
Redaktor: Wojciech Doganowski
Na podstawie: http://www.flickr.com
Szkoły niepubliczne, nazywane też "prywatnymi" to uczelnie, które - porównując je wraz ze swoją alternatywą zwaną "szkołą publiczną" - bywają nakierowane głównie dla osób pełnoletnich, które to nie ukończyły edukacji w naturalnym trybie no i po latach postanawiają uzupełnić "ubytki" w swojej wiedzy, idąc dla przykładu do szkół typowo wieczorowych.


konkursy
Redaktor: Racoon
Na podstawie: Racoon


Wypadki na placach zabaw zdarzają się faktycznie rzadko, nieczęsto też się dzieje, że dziecko (może interesują Cię pieluszki dla dzieci) oddala się z placu i idzie w nieznane miejsce, bo siatka na plac zabaw to aktualnie podstawa. W dawnych czasach nie wszystkie place były zabezpieczone, więc dzieciaki łatwo mogły się oddalić, aktualnie całe szczęście już tak to nie wygląda. To też ważne, bo żaden pies nie dostanie się tam, gdzie bawią się dzieci.


To bardzo istotne, nie istnieje bowiem ryzyko, iż nasze dziecko będzie pogryzione przez bezpańskiego psa.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.