Siatka na plac zabaw musi stać się obowiązkiem

Jeżeli pragniemy mieć gwarancję, że nasze pociechy mają bezpieczne miejsce, w którym mają szansę się bawić, to niezwykle istotne jest to, abyśmy przyszykowali dla nich odpowiedni plac zabaw.
Wówczas one będą miały sporo zabawy, a my będziemy posiadali pewność, że dbamy o ich bezpieczeństwo.


Siatka na plac zabaw - więcej w temacie - musi posiadać dobre certyfikaty


place zabaw
Redaktor: smerikal
Na podstawie: http://www.flickr.com


Powinniśmy zaznaczyć, że plac zabaw powinien być ogrodzony, wówczas żaden bezpański pies się na niego nie będzie dostawał, a z drugiej strony, będziemy posiadali pewność, że mniejsze dzieci z niego same nie wyjdą. Dlatego tak ważne będzie to, by siatka na plac zabaw była dostatecznie mocna, aby posiadała odpowiednią wysokość i by posiadała dobre atesty, dzięki którym będzie mogła być zamontowana w takim miejscu. Na dodatek powinno się powiedzieć, że tego typu siatka na plac zabaw (polecamy również drewniane place zabaw) powinna okazać się być odpowiednio wykończona, tak aby nie było w niej żadnych wystających drutów, o które dzieci mogłyby się zranić.


Aranżacje pokojów dziecięcych
Redaktor: Komandor
Na podstawie: Komandor


Czy zaznaczymy jak powinny być zaaranżowane place zabaw?


siatka na plac zabaw
Redaktor: Bird&Co
Na podstawie: Bird&Co


Im więcej różnych urządzeń na których da się pobawić, tym chętniej dzieci będą przebywały w takim miejscu. Przez to należy przemyśleć, jak zaaranżowane powinny okazać się być place zabaw, tak żeby dzieci w przeróżnym wieku znalazły coś odpowiedniego dla siebie.


1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.