Niektórzy nie mogą posiadać dzieci, jest to dla tych osób ogromny cios. Na szczęście są sposoby, aby to się zmieniło

Od czasu, gdy problem niemożności posiadania dzieci, stał się bardziej popularny, lekarze robią wszystko by znaleźć skuteczny sposób, przez który ludzie będą mieć własne pociechy. Od wspomagającej diety oraz odporności, w niedługim czasie doszliśmy do in vitro co sprawiło, że świat zwariował.
In vitro technicians at work
Redaktor: Luigi Guarino
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dzięki tej metodzie potomstwo rodziło się tym, którzy walczyli o to przez lata. Skończyły się problemy, ale i sierocińce miały coraz mniej chętnych na adopcje. Bezpłodność nie zależy od pozycji w społeczeństwie, ani wykształcenia, nęka wszystkich oraz jest bezwzględna oraz nie przejmująca się uczuciami innych. Kościół w opozycji do in vitro, rozpropagował inną metodę, którą jest naprotechnologia, która ma się okazać wspaniałą alternatywną, która sprawi, że ludzie porzucą sztuczne zajście w ciążę. Tak jednak nie jest (http://www.gyncentrum.pl/test-na-plodnosc). Dla większości ludzi poddanie się skomplikowanej terapii, to ostatni sposób na urodzenie własnego potomstwa. Dla niektórych in vitro to ostateczność, po nią sięgnąć można wtedy, gdy już wszystko zawiodło oraz nie ma widoków na przyszłość.

Naprotechnologia jest daleko w tyle, faktycznie wzmaga płodność, lecz czasem ma się wrażenie, że to raczej chodzi o jej efekt placebo. Sztuczne zapłodnienie natomiast sprawia, że mamy prawie pewność, iż do zapłodnienia dojdzie i dzięki temu urodzi się zdrowe dziecko. Dużo osób decyduje się na takie rodzaj zapłodnienia tylko dlatego, że ich płodność jest obniżona, nie tędy droga, nim zdecydujemy się na taki konkretny krok, trzeba spróbować innych metod, a nóż będą one tak skuteczne, że poczęcie okaże się możliwe.


Inne artykuły

Z jakiego powodu należałoby wysyłać dzieci na organizowane przez szkołę wycieczki?

Impreza firmowa
Redaktor: Tech Cocktail
Na podstawie: http://www.flickr.com
Od dawna wiadomo, że podróże kształcą. Odwiedzamy nowe miejsca, poznajemy nowych ludzi. Większość z nas jeździła na szkolne wyjazdy, które odbywały się w czasie roku szkolnego. Była to doskonała możliwość, aby odpocząć od nauki i spędzać czas z kolegami z dala od szkolnych murów.


Wypad do jakiegokolwiek muzeum czy też kopalni złota, to dla dzieciaków duża dawka nauki, której nie doznałyby tak szybko i z taką radością, jak właśnie jeżdżąc na wycieczki szkolne.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.