Każdy rodzic chce, by jego dziecko było szczęśliwe - stara się więc spełniać różne jego pragnienia

W obecnych czasach o wiele łatwiej możemy spełniać marzenia naszych pociech, niż jeszcze 40-50 lat wstecz, gdy nasi rodzice byli mali i z powodu socjalizmu nie można było niczego kupić w sklepach.


W przeszłości maluchy musiały samodzielnie wymyślać sobie atrakcje, które wymagały dużej wyobraźni, ponieważ nie były w stanie kupić w sklepach cudownych lalek albo kolejki elektrycznej.


huśtawka podwójna
Redaktor: An eye for my mind
Na podstawie: http://www.flickr.com


barwy


Inne artykuły

Każde maleństwo lubi się bawić - zatem ogromnym szczęściem zawsze będzie dla niego wizyta na placu zabaw

Leżak
Redaktor: Wicker Paradise
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdy rodzic pragnie, żeby jego dziecko było zadowolone. Dlatego wybiera się z nim często na plac zabaw. Tam szkrab ma możliwość wybiegać się do woli.


Jeśli nasze dziecko jest jedynakiem, to nie możemy zbyt często trzymać go w czterech ścianach.


Na podwórku istnym luksusem wydawał się być trzepak, na którym wszyscy uprawiali nieziemskie akrobacje. Dzisiaj w parkach są budowane dla dzieci cudowne place zabaw, gdzie mają możliwość wspólnie z przyjaciółmi bawić się do woli na przeróżnego typu drabinkach czy zjeżdżalniach. Jeśli posiadamy dom i ogródek, to mamy możliwość taki mini plac zabaw (polecamy bezpieczne place zabaw producent) zbudować swym dzieciom u siebie. Będą miały możliwość się bawić przez cały dzień, a mama będzie mogła ciągle mieć ich na oku. Dodatkowo, gdy mamy ogrodzenie, to możemy być pewni, że nasze oseski nie wybiegną nagle na ulicę. Jednakże, co to byłby za plac zabaw bez huśtawki. To wszakże podstawa! Najistotniejsza atrakcja na każdym placu zabaw. Jeżeli mamy dwójkę dzieci i nie mamy ochoty, aby ciągle spierały się o wejście na huśtawkę, to z pewnością przypadnie nam do gustu huśtawka podwójna. Wówczas nasze dzieci będą mogły bawić się na niej razem, co sprawi, że będą zadowolone i uśmiechnięte.


Unikniemy konfliktów i płaczu. Huśtawka podwójna może być elementem dużego placu zabaw albo stać oddzielnie. Jest nawet możliwość zakupu huśtawki z zadaszeniem, by uchronić szkraby przed zbyt ostrym słońcem.
2018-07-09 07:18:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.