Dolnośląskie - co warto pokazać maluchom?

We Wrocławiu, stolicy województwa , należy pokazać latoroślom oszałamiające zabytki na Starym Mieście, szukać wspólnie z nimi zabawnych krasnali wyczekujących na turystów w najbardziej zadziwiających miejscach oraz odwiedzić jeden z najogromniejszych a także najciekawszych polskich ogrodów zoologicznych.


Większą część wartościowych staroci Dolnego Śląska w miniaturce możemy obejrzeć w Kowarach w tamtejszym Parku Miniatur.


tablica
Redaktor: Franklin Park Library
Na podstawie: http://www.flickr.com


Warto choćby przez godzinę poczuć się niczym Alicja w Krainie Czarów. Dolnośląskie to również liczne szlaki podziemne – kopalnia złota, Jaskinia Niedźwiedzia czy też Kompleks Sztolni Podziemnych . Niebanalne wrażenia zapewniane!


Warto również odwiedzić Regionalny Ośrodek Edukacji Ekologicznej . To także doskonały pomysł na wycieczki szkolne. Dostatnia propozycja programowa Ośrodka, romantyczne pejzaże wsi oraz współczesny dom z infrastrukturą o ekologicznej charakterystyce to świetny sposób na czynny odpoczynek dzieci, młodzieży jak też dorosłych. Kadra instruktorska spowoduje, że zajęcia będą dla uczestników nie wyłącznie zabawą, uzupełnioną o walory naukowe.


Międzyzdroje  - nadmorska plaża
Redaktor: Salon Nowojorski
Na podstawie: http://www.flickr.com/


Inne artykuły

Zatroszcz się o odpowiedni rozwój swojego berbecia - wyślij go do przedszkola! Z jakiego powodu placówka niepubliczna może być dla niego wartościowsza

szkoła podstawowa
Redaktor: mosaic36
Na podstawie: http://www.flickr.com
Edukacja naszych pociech jest wyjątkowo ważne, od tego bowiem zależy jak dadzą sobie radę w dorosłym życiu i jakimi osobami zostaną. Opłaca się więc zastanowić się do jakiej placówki wyślemy naszego szkraba. Z jakiego podowu dla malucha tak ważne jest chodzenie do przedszkola?


Bez względu na to, w której części Wrocławia się pojawimy, możemy być pewni, iż zastaniemy całkiem niezwykłych jego mieszkańców. Mowa oczywiście o krasnalach, jakich ilość oscyluje w granicach 300. Nie powinniśmy się do niej jednakże przyzwyczajać, wzrasta bowiem systematycznie.


Co więcej, choć wszystkie krasnale cechują się niedużym wzrostem, każdy posiada trochę inny charakter oraz zainteresowania. Możemy pobawić się z dzieckiem w grę pod tytułem "Kto znajdzie krasnala". Jedno jest pewne - w tychże stronach nie możemy się nudzić.
2018-12-05 07:30:07
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.