W co powinniśmy ubierać nasze pociechy? Sprawdź wybrane propozycje.

Kiedy nasze pociechy zjawiają się na świecie, pragniemy podarować wszystko, co najlepsze. Zwykle jest tak, że rodzice wyrównują swoim pociechom własne niedostatki z dzieciństwa. Jeśli więc ktoś dorastał w końcówce ubiegłego wieku, może uskarżać się na drobny kompleks na tle mody. W tym czasie zwykle odziedziczaliśmy ubrania po starszych krewnych. Poza tym, wszyscy byli ubrani bardzo podobnie. W dzisiejszej modzie panuje duża swoboda. Posiadamy dostęp do wszystkich, renomowanych marek. Dziś jest w stanie nas ograniczać tylko cena na metce.
dzieci
Redaktor: ikhou
Na podstawie: http://www.flickr.com
Również w modzie dziecięcej nastąpił ogromny progres. Dzisiaj można ubierać nasze dzieciaki w stroje światowych dyktatorów mody. To właśnie robią słynne osobistości. Ich rozkoszne maluszki, które nawet jeszcze nie zaczęły chodzić, już stają się ikonami stylu. Co raz częściej słyszymy o paroletnich faszonistach, którzy sami aranżują swoje stylizacje, w zgodzie z najnowszymi trendami (http://www.2o2.pl/category/foteliki-samochodowe). Dzisiejsza odzież dziecięca to duży wybór barw i modeli. Dowolna modna sieciówka produkuje również modele dla naszych milusińskich. Mnóstwo z nich to miniatura pomysłów dla dorosłych. Dzięki temu, możemy ubierać nasze szkraby w naszym stylu. Nie zapominajmy jednakże, że to w końcu są tylko dzieci. Nasze córcie będą jeszcze miały czas na modne leginsy i skórzane kurtki. Warto zatem zachować w tej całej zabawie z modą umiar i ubierać nasze dzieci stosownie do ich wieku. Zwłaszcza, że sukienki dla dziewczynek potrafią być słodkie. Także dla małego urwisa znajdą się urocze porteczki i zawadiacki berecik.

Inne artykuły dla maluchów: www.2o2.pl/category/krzeselka-do-karmienia.

Pamiętajmy, że sukienki dla dzieci powinny być uszyte z najlepszej jakości materiału, który będzie delikatny dla cienkiej skóry naszych maluchów. Jeśli spostrzeżemy, że po noszeniu któregoś ubranka, nasz maluch ma zaczerwienioną skórę, wyrzućmy tę rzecz z garderoby. Zawsze wybierajmy naturalne tkaniny, które nie wywołują u maluchów alergii. Nie przymuszajmy także naszych maluchów do wkładania ciuszków, których one nie lubią. Zostawmy im dzieciństwo. Na zabawę z modą jeszcze przyjdzie czas, a teraz niech króluje feeria kolorów, groszków i kokardek.


Inne artykuły

Ubrania zimowe dla dzieciaków- należy pomyśleć nad tym już aktualnie

dziecko
Redaktor: MichaelaPhotos.
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kiedy nadchodzi zima trzeba mieć porządne ubranie. Jednak nim przyjdą potężne ujemne temperatury trzeba je przewidzieć i kupić porządne płaszcze, czapy i obuwie. Jeśli z obuwiem nie ma większego kłopotu, bo ma być ono w miarę stabilne i ciepłe, o tyle z ciuchami wiele osób ma problem. Zwłaszcza matki, które chciałyby by ich dzieci ładnie się prezentowały.
2017-12-29 09:35:15
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.