Zabieg dermatologiczny po raz pierwszy

„To nie dla mnie”, „boję się igieł”, „nie stać mnie na taki luksus” – odmładzające zabiegi nierzadko wywołują tego typu reakcje. Rozumiemy, ale większość z nich to mit, który należy jasno przedstawić. Utarło się powiedzenie, że czasem niewiedza jest błogosławieństwem. Nic to jednak nie znaczy w zabiegach medycyny estetycznej. Lęk i obawy przed skorzystaniem z bogatej oferty wynika z pewnych mitów, które nie mają odzwierciedlenia w życiu. Dlatego Centrum Dermatologii Estetycznej WellDerm przełamuje opór i mity i zachęca do skorzystania z nowej trzy etapowej oferty.
Złota medycyna estetyczna
Redaktor: Bird&Co
Na podstawie: Bird&Co
Krok pierwszy Pierwszy krok to darmowa konsultacja dermatologiczna u specjalisty TAG=medycyny estetycznej. To pozwoli doświadczonemu lekarzowi dokonać szczegółową analizę kondycji i potrzeb naszej skóry. Tylko taką metodą można dobrać właściwy zabieg i stworzyć kurację, która przyniesie trwałe i widoczne efekty. Zobacz więcej: tutaj

Krok drugi Kolejnym krokiem jest przygotowanie skóry do poważniejszych zabiegów. Dlatego lekarze WellDerm w pierwszej kolejności mogą polecić Zaffiro, czyli zabieg termoliftingu bezinwazyjnie powstrzymujący procesy starzenia i likwidujący objawy zwiotczałej skóry. Podczas zabiegu specjalna głowica wysyła światło podczerwone, które nagrzewa znajdujący się w skórze kolagen do ok 70 st C, a dzięki temu dochodzi do jego namnażania. 

Poza zabiegu Zaffiro w zestawie proponowanych zabiegów znajdują się także: bezinwazyjny Jet Peel, który doskonale oczyszcza skórę, mezoterapia bezigłowa, regenerująca skórę mocą witaminowych koktajli, oraz wygładzająco-rozjaśniające peelingi. Każdy z tych zabiegów ma potwierdzoną efektywność i pozwalają osiągnąć świetne rezultaty, a do tego są bezpieczne i powszechnie stosowane na całym świecie. Oprócz tego dodatkowo oferta WellDerm dla nowicjuszek zakłada aż 50% rabatu na zabieg przygotowujący.

wellderm - logo
Redaktor: Wellderm
Na podstawie: Wellderm
Krok trzeci Gdy już skorzystamy z dwóch pierwszych kroków, oswojeniu się z gabinetem, poznaniu lekarzy i nabraniu zaufania do metod stosowanych w centrum, przychodzi czas na krok trzeci – skorzystanie z zabiegów przy użyciu botoksu lub wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego. Więcej o promocjach na zabiegi i nie tylko znajdziesz w Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej WellDerm


Inne artykuły

Niedużym wkładem sił, mamy szansę zmienić swój wygląd

Na ratunek zwiotczałym ramionom
Redaktor: Agencja Royal Brand
Na podstawie: Agencja Royal Brand
Nie od dziś wiemy, że im lepiej czujemy się w swojej skórze, tym większą przejawiamy satysfakcję z życia. Przez to właśnie coraz znaczniejszą rzeszę zwolenników pozyskuje sobie medycyna estetyczna. To dzięki jej niewielkim, lecz jakże istotnym działaniom, mamy szansę pozbyć się szpecących blizn, odessać nadmiar tłuszczu, czy unieść opadające kąciki ust, lub zmniejszyć zmarszczki. Wszelkie zabiegi, jakie oferuje nam ta dziedzina medycyny, posiadają na celu poprawienie naszego komfortu psychicznego oraz spowodowanie, że będziemy lepiej zadowoleni z życia.
2011-11-21 15:38:35
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.