Zabieg dermatologiczny pierwszy raz

„To nie dla mnie”, „boję się igieł”, „nie stać mnie na taki luksus” – zabiegi odmładzające często powodują takie reakcje. Rozumiemy, ale większość z nich jest nieprawdą, który należy jasno przedstawić. Utarło się powiedzenie, że czasem niewiedza jest błogosławieństwem. Nie ma to jednak zastosowania w zabiegach medycyny estetycznej. Obawy przed skorzystaniem z szerokiej oferty wynika z pewnych mitów, które nie mają odzwierciedlenia w życiu. Z tego powodu Centrum WellDerm przełamuje opór i mity zachęcając do skorzystania z nowego rodzaju oferty.
Złota medycyna estetyczna
Redaktor: Bird&Co
Na podstawie: Bird&Co
Krok pierwszy Pierwszy krok to bezpłatna konsultacja dermatologiczna u specjalisty TAG=medycyny estetycznej. To pozwoli lekarzowi z doświadczeniem dokonać dokładnej analizy kondycji i potrzeb skóry. Tylko tak można dobrać właściwy zabieg i stworzyć kurację, która przyniesie trwałe i widoczne efekty. Czytaj więcej: na tej stronie

Krok drugi Kolejnym krokiem jest przygotowanie skóry do poważniejszych zabiegów.

Kiedy przeczytasz publikowany artykuł, to także zafascynuje Cię oryginalna strona, która ma zbliżone dane na to zagadnienie, więc kliknij tutaj.

Z tego powodu lekarze WellDerm w pierwszej kolejności mogą polecić Zaffiro, czyli zabieg termoliftingu bezinwazyjnie powstrzymujący procesy starzenia i likwidujący objawy zwiotczałej skóry. Podczas zabiegu specjalna głowica wysyła światło podczerwone, które nagrzewa znajdujący się w skórze kolagen do ok 70 st C, a dzięki temu dochodzi do jego namnażania. 

Oprócz Zaffiro w zestawie proponowanych zabiegów znajdują się także: bezinwazyjny Jet Peel, który świetnie oczyszcza skórę, mezoterapia bezigłowa, która regeneruje skórę mocą witaminowych koktajli, oraz wygładzająco-rozjaśniające peelingi. Wszystkie te zabiegi mają potwierdzoną efektywność i pozwalają osiągnąć świetne rezultaty, a do tego są bezpieczne i powszechnie stosowane na całym świecie. Gdyby argumentów było mało, to dodatkowo oferta WellDerm dla nowy Klientów zakłada aż 50% rabatu na zabieg przygotowujący.

Inne artykuły

Oczyszczanie twarzy Wrocław ma możliwość nam zaoferować - czytaj więcej

twarz
Redaktor: Fotolia
Na podstawie: Fotolia
Jakie zabiegi kosmetyczne warto wybierać?

Musimy się zastanowić jakie zabiegi kosmetyczne musimy wybrać, gdyż wtedy w odpowiedni sposób będziemy mogli zadbać o prawidłowy wygląd naszej skóry. Do wyboru mamy wiele ewentualności, szczególnie jeśli pragniemy korzystać z usług kosmetyczki, więc należy najpierw jak najwięcej się dowiedzieć o nich wszystkich, a później zdecydować, które z nich mogą być dobre dla nas oraz które mają możliwość posiadać najlepszy wpływ na nasz wygląd.


wellderm - logo
Redaktor: Wellderm
Na podstawie: Wellderm
Krok trzeci Po skorzystaniu z dwóch pierwszych kroków, oswojeniu się z gabinetem (zobacz makijaż permanentny brwi wrocław), poznamy lekarzy i nabierzemy zaufania do stosowanych w WellDerm metod, przychodzi czas na trzeci etap – skorzystanie z zabiegów przy użyciu botoksu lub wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego. Więcej o promocjach na zabiegi i nie tylko znajdziesz w centrum dermatologii
2018-11-05 07:14:08
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.