Współczesne place zabaw posiadają wyjątkowo świetne urządzenia, na których dzieci mogą bawić się do woli

Dzisiejsze place zabaw dla dzieci są całkowicie inne niż kiedyś. Najróżniejsze urządzenia są produkowane przede wszystkim z myślą o dostarczaniu jak najlepszej zabawy. Już nikogo nie dziwi fakt, iż wchodząc na plac zabaw, można poczuć się, jakby się wstępowało do bajkowej krainy.
dziecko na huśtawce
Redaktor: Shannon
Na podstawie: http://www.flickr.com
Mnóstwo placów zabaw posiada obecnie miękkie podłoże chroniące dzieci przed zrobieniem sobie krzywdy, aby zupełnie mogły skupić się na szaleństwach. Rzadko też spotkamy już zwykłe huśtawki, obecnie na placach zabaw rządzi huśtawka bocianie gniazdo, na której pomieści się parę osób. Dzieci mają również do dyspozycji plastikowe budowle, zamieniające się w trakcie igraszek w oblężone forty oraz najróżniejsze zjeżdżalnie i bardzo dużo innych fantastycznych atrakcji. Jednak w centrum mnóstwa placów zabaw znajduje się imponująca piramida linowa. Jest to całkiem wysoki konstrukt, na który, pod nadzorem osób dorosłych, dzieci mogą się wspinać. Zapewnia on mnóstwo emocji i niemalże da się poczuć jak najprawdziwszy himalaista. Trzeba jednakże pamiętać o regułach bezpieczeństwa, aby nikomu nic się nie stało.


Inne artykuły

Gdyby pociechynajmłodsi mogli sami zaprojektować swoją przestrzeń życiową

dziecko
Redaktor: Jerome Chi
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dzieci, przede wszystkim te przedszkolne, pragną swojej przestrzeni, gdzie będą mogły bawić się, szaleć, czytać, odpoczywać, a jeżeli by miały taką ochotę, uciec od dorosłych. Dlatego też, jeśli w ogóle to możliwe, byłoby dobrze dać im taką okazję.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.