Jaka czapeczka dla bobaska?

W szafie bobasa nie może zabraknąć czapki. Wysoko usytuowana w hierarchii ubranek, czapeczka dla niemowląt chroni malucha przed ubytkiem ciepła (aż 40 procent ciepła ucieka poprzez głowę).


kliknij tutaj
Redaktor: thepeachpeddler
Na podstawie: http://www.flickr.com


Jaka powinna być czapeczka dla niemowlaczka?


Gorset wyszczuplający
Redaktor: MITEX
Na podstawie: http://www.jagna.pl


Jaka czapka? Czapka powinna znakomicie przylegać do główki dziecka oraz mieć specjalne osłonki na uszy (czapeczka-pilotka) lub być głęboko osadzona. Ważne, żeby skrupulatnie ochraniała czółko oseska w trakcie przechadzek. Na co dzień dobre są czapki dziecięce Broel bawełniane, bez niepotrzebnych ozdób, które mogłyby przeszkadzać potomkowi Więcej informacji znajdziesz na broel.com.pl. Grubość czapeczki powinna być uzależniona od aury.


widok - sklep
Redaktor: Daniel Jolivet
Na podstawie: http://www.flickr.com


Inne artykuły

Czy dziecko generuje ogromną ilość przedmiotów w mieszkaniu? Co będzie w tym wypadku potrzebne?

pościel dla niemowląt
Redaktor: Włodarzewska S.A.
Na podstawie: Włodarzewska S.A.
Małe dziecko w domu to nie po prostu jeden członek w rodzinie więcej, ale także ogromna ilość rzeczy, które należy zakupić, a także takich mniej ważnych, jakie dobrze jest posiadać.


Kiedy nakładać? Do trzeciego miesiąca życia zaleca się nakładanie cienkiej, bawełnianej czapeczki po ablucji. Nieodzownie nałóż maleństwu czapeczkę przed pójściem na spacerek w wietrzny albo chłodny dzień. Po dojściu do pomieszczenia powinniśmy zdjąć czapkę, żeby malec się nie spocił, co mogłoby grozić przeziębieniem.


Śmieszne czapeczki dla maluchów. Czapeczki dla dzieci nie muszą być nudne i monotonne. Gdy latorośl podrośnie i będzie spacerować już o własnych nóżkach możesz zafundować mu humorystyczną czapeczkę, jakiej ozdoby nie będą uwierać. Taki dziecięcy gadżet (http://www.gohero.pl/gopro-vr-360) można założyć na spacer bądź w odwiedziny do przyjaciół bądź rodziców. Kolorowe, bajkowe okrycia głowy są zdecydowanie chętniej noszone przez dzieci.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.