Każde dziecko zasługuje na to, aby mieć fajne dzieciństwo, które będzie w stanie wspominać przez wiele lat

Szkraby uwielbiają mieć wiele pięknych przedmiotów, którymi lubią się bawić. Wśród nich są rzecz jasna te najmilsze sercu, z którymi nigdy się nie rozstają.


zabawki
Redaktor: Pradeep Sanders
Na podstawie: http://www.flickr.com


rodzice pragną dla swoich maluchów wyłącznie tego, co najlepsze. Troszczą się, od urodzenia potomka, o jego odpowiedni rozwój. Zapewniają mu miłość, naturalne jedzenie oraz ciuszki zrobione tylko z organicznych materiałów. To samo dotyczy zabawek. Powinny być one wyprodukowane wyłącznie z tych tworzyw, które nie będą szkodliwe dla bobaska. Zabawki muszą zatem posiadać certyfikat Wspólnoty Europejskiej i wyłącznie takie powinny docierać do rąk ukochanego szkraba. Nie powinniśmy w tej sprawie oszczędzać, ponieważ kupione na straganie lub w jakimś innym miejscu zabawki bez certyfikatu, mogą być naprawdę niebezpieczne. Mogą być przykładowo zrobione z sylikonu, który zawiera w sobie metale ciężkie. Nawet zabawka drewniana, która z pozoru jest właściwa, może być pomalowana lakierem, który w kontakcie ze śliną wydzielać zacznie trujące substancje. Dlatego należy pamiętać i uczulać naszych gości, żeby nie wręczali naszemu dziecku zabawek z niesprawdzonego źródła. Warto na przykład wspierać również rodzimych producentów, którzy chcą produkować zabawki na najlepszym poziomie.


Inne artykuły

W co powinniśmy ubierać nasze pociechy? Sprawdź wybrane propozycje.

dzieci
Redaktor: Philippe Put
Na podstawie: http://www.flickr.com
Gdy nasze pociechy zjawiają się na świecie, chcemy dać wszystko, co najwspanialsze. Najczęściej jest tak, że rodzice wyrównują swoim dzieciom swoje niedostatki z dzieciństwa. Jeśli zatem ktoś wychowywał się w końcówce ubiegłego wieku, może mieć drobny kompleks na tle mody. Wówczas zwykle odziedziczaliśmy ciuszki po starszym rodzeństwie. Oprócz tego, wszyscy byli ubrani bardzo podobnie. We współczesnej modzie panuje spora różnorodność. Mamy dostęp do wszelkich, liczących się na świecie, marek. Dziś jest w stanie nas hamować jedynie liczba zer na metce.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.