Każde dziecko zasługuje na to, aby mieć fajne dzieciństwo, które będzie w stanie wspominać przez wiele lat

Szkraby uwielbiają mieć wiele pięknych przedmiotów, którymi lubią się bawić. Wśród nich są rzecz jasna te najmilsze sercu, z którymi nigdy się nie rozstają.


zabawki
Redaktor: Pradeep Sanders
Na podstawie: http://www.flickr.com


rodzice pragną dla swoich maluchów wyłącznie tego, co najlepsze. Troszczą się, od urodzenia potomka, o jego odpowiedni rozwój. Zapewniają mu miłość, naturalne jedzenie oraz ciuszki zrobione tylko z organicznych materiałów. To samo dotyczy zabawek. Powinny być one wyprodukowane wyłącznie z tych tworzyw, które nie będą szkodliwe dla bobaska. Zabawki muszą zatem posiadać certyfikat Wspólnoty Europejskiej i wyłącznie takie powinny docierać do rąk ukochanego szkraba. Nie powinniśmy w tej sprawie oszczędzać, ponieważ kupione na straganie lub w jakimś innym miejscu zabawki bez certyfikatu, mogą być naprawdę niebezpieczne. Mogą być przykładowo zrobione z sylikonu, który zawiera w sobie metale ciężkie. Nawet zabawka drewniana, która z pozoru jest właściwa, może być pomalowana lakierem, który w kontakcie ze śliną wydzielać zacznie trujące substancje. Dlatego należy pamiętać i uczulać naszych gości, żeby nie wręczali naszemu dziecku zabawek z niesprawdzonego źródła. Warto na przykład wspierać również rodzimych producentów, którzy chcą produkować zabawki na najlepszym poziomie.


Inne artykuły

Powinniśmy uczyć się języka angielskiego nawet od najmłodszych lat

przedszkole językowe wrocław
Redaktor: luxymie
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wszyscy jesteśmy świadomi tego, że języka angielskiego bez problemów uczą się dzieci. Chłoną one wiedzę jak gąbka. Wobec tego musimy zapisać je do językowego przedszkola.


Posiadają one wszelkie wymagane certyfikaty i są przyjazne dla berbecia i środowiska. Miło sprawić naszemu smykowi taki podarunek, który zostanie z nim na długo.
2017-12-05 15:34:36
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.