Zadowolony kot to na pewno nie głodny kot

„Miauczy kotek: miau...Coś ty, kotku miał?....Miałem ja miseczkę mleczka, teraz pusta jest miseczka, a jeszcze bym chciał...” To jedynie słowa tekstu wierszyka dla dzieci, jednak jakie prawdziwe. Bo mogliśmy się sami wiele razy przekonać, że koty to nie lada łakomczuchy, zwłaszcza małe kocięta... Toteż warto pamiętać, że porcja dobrej karmy dla kociąt zadowoli naszego pupila na długi czas.
Naturalnie mowa o produktach o odpowiednim składzie, których zadanie jest dostarczanie zwierzakowi wszystkie niezbędne składniki odżywcze, na skutek których będzie mógł szczycić się zdrową sierścią i dobrą kondycją. Prawidłowo zbilansowane karmy dla kotów w prosty sposób pozwalają swoim – bogatym w składniki odżywcze i minerały - składem, dostarczyć prawidłowo skomponowaną dietę naszemu kotu. Natomiast minimalna dawka wody w suchych karmach umożliwia dłużej zachować ich świeżość - sprawdzone produkty dla kotów znajdziesz tutaj.


Inne artykuły

Jak zapewnić pewniejszy byt odpowiedzialnym rodzicom? Pieluchy wielorazowe – pomysł na znalezienie dużych oszczędności

wielorazowa pielucha
Redaktor: mjtmail (tiggy)
Na podstawie: http://www.flickr.com
Posiadanie dzieci to dla dużej liczby osób z jednej strony wyjątkowa przygoda, a z drugiej znaczące wyzwanie oraz odpowiedzialność. Jest to związane z faktem, że najmłodszym dzieckiem trzeba się opiekować codziennie i w niektórych przypadkach należy wstawać w nocy celem nakarmienia czy podania napoju. Wyjątkowo niełatwe jest to w pierwszych latach życia dziecka, kiedy to nie jest w stanie ubierać w słowa swoje wymagania. Oprócz tego warto mieć na uwadze to, że w naszym kraju polityka prorodzinna wcale nie zalicza się do najlepszych, co sprawia, że rodzice o najniższych dochodach zwykle mogą mieć spore trudności z utrzymaniem siebie, a także dziecka na zadowalającym poziomie. Właśnie to powoduje, że muszą oni często pieczołowicie oglądać każdą złotówkę oraz samym sobie odmawiać komfortu. Dla omawianych osób istnieje godne polecenia rozwiązanie jak pieluchy wielorazowe, które, zgodnie z nazwą, da się stosować wielokrotnie, oszczędzając jednocześnie pieniądze.


koty w koszyku
Redaktor: sxc.hu
Na podstawie: sxc.hu
Przechowywana w odpowiednich warunkach na długi czas zachowa walory odżywcze. Z uwagi na tę okoliczność kocią karmę możemy zamówić drogą internetowa. Sprawnie, w krótkim czasie i w domowym zaciszu będziemy mogli spokojnie zorientować się w ofercie sklepu. Karma, obroże, żwirek dla kota, legowiska – można dokonywać wyborów, dumać nad kolorami czy fasonami. W dodatku, niepotrzebne będzie wnoszenie sprawunków do domu, gdyż poczta czy też firma kurierska dostarczy nam kocie pożywienie do domu.


W sklepach zoologicznych, tych na naszych ulicach i tych w internecie, dostępne są karmy z wskazaniem dla kociąt, kotów dorosłych, kastratów oraz tych z dodatkowymi kilogramami (polecane produkty). Tak, koty także walczą z kilogramami i także pod czujnym okiem specjalisty, w tym przypadku. Lecz jakim sposobem takiego osobnika dostarczyć do przychodni? Najsprawniej poradzi sobie w tej sytuacji torba do przenoszenia kota. Jest to wspaniałe rozwiązanie dla kogoś, kto nie planuje stałych i długich wyjazdów ze swoim zwierzakiem, a opuszczenie miejsca zamieszkania najczęściej ogranicza się do wspomnianej już, prostej drogi do weterynarza .

kot
Redaktor: Juanedc
Na podstawie: http://www.flickr.com
Torba ma kilka zalet: ważne, jest funkcjonalna i praktyczna w przechowywaniu - można ją łatwo złożyć i schować w szafie, bez przymusu wygospodarowywania dodatkowego miejsca. Poza tym zwykle zaopatrzona jest w praktyczny pasek do zawieszenia na ramieniu – wygląda jak duża torebka. W razie zabrudzeń torbę oczywiście możemy wyprać.
17 lutego obchodzimy Światowy Dzień Kota, więc może warto już teraz przejrzeć ofertę sklepów w sieci i pokusić się o odpowiedni podarunek dla naszego zwierzaka.
Redaktor: k.s.
2017-12-05 13:25:25
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.