Świat naszych pociech, czyli nie wyłącznie zabawki są przydatne

Zapewne większość osób słyszało chociażby raz słyszała o włoskiej lekarce Marii Montessori, która na początku XX stulecia stworzyła lepszy system wychowania pociech w wieku przedszkolnym i szkolnym. System opracowany przez Marię Montessori opiera się generalnie na zabawie.


dzieci, zabawa, zabawki
Redaktor: Personal Creations
Na podstawie: http://www.flickr.com
Montessori stworzyła najnowszą metodę pedagogiczną, która nastawiona jest generalnie na rozwoju dziecka. Metoda Marii Montessori opiera się przede wszystkim na zabawie. Do tego potrzebne są odpowiednio przystosowane zabawki edukacyjne, czyli zabawki Montessori. Zabawki Montessori zostały rozróżnione na wiele działów. Elementy zabawkowe z każdej grupy mają rozwijać inne umiejętności u dziecka.

Wiele elementów zabawkowych zaliczonych do kategorii Montessori udostępnionych jest w sklepach internetowych- takich jak ten: zabawki montessori. Z takich oferty powinni skorzystać nie tylko szkoły i przedszkola, które działają według metod opracowanych przez Marię Montessori, lecz także rodzice, którym zależy na wszechstronnym rozwoju dzieci. Wiele zabawek, jakie kupowane są w tych sklepach dostaniemy w zwyczajnych sklepach z zabawki. Ale kupując je nawet nie wiemy, że kupowane są przez nas zabawki Montessori. Do tej kategorii zabawek należą między innymi drewniane klocki.

Marka Snurk obecna jest na rynku już od kilku lat. Z początku firma zajmowała się sprzedażą pościeli przeznaczonej dla dorosłych, później powstawały także komplety dla najmłodszych. Pościel Snurk jest wysokiej jakości. Pościel Snurk wyróżnia się przede wszystkim jednak niezwykle realistycznymi obrazkami- . Wśród pościeli dla najmłodszych wyróżnia się przede wszystkim kolekcja „Królewna” i „Astronauta”.


dzieci, dziewczynka, chłopiec
Redaktor: Henry Burrows
Na podstawie: http://www.flickr.com
Pierwsza z nich dopasowana jest dla dziewczynek, kolejna świetnie pasuje do pokoju dla chłopca. Na obydwóch uwidocznione są nadruki (nadruki na koszulki) w naturalnych wymiarach. Bielizna pościelowa jest miękka, została uszyta z materii bawełnianej. Marka Snurk wprowadziła na rynek jeszcze dwa wzory pościeli dla najmłodszych. Do „Królewny” oraz „Astronauty” dołożono takie opcje: „Pirat” i „Tancerka Flamenco”. Marka Snurk została założona w Holandii. Została stworzona z myślą o przeznaczaniu części uzyskanych ze sprzedaży na cele ofiarowania dobroczynnego. Bielizna pościelowa wykonywana jest jedynie w krajach europejskich.
2019-01-24 09:21:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.