Nie chcesz zwyczajnego ślubu? Oto coś dla Ciebie!

Wszystkie twoje koleżanki są już po ślubie kościelnym. Miały bardzo huczne imprezy weselne, były tradycyjne zabawy, był zespół, przybyła rodzina z najbardziej oddalonych zakątków Polski, a nawet z zagranicy. Jacyś kuzyni i krewni, jakich nie widziano długie lata nagle pojawili się aż pierwsze, co przychodzi do głowy, to stwierdzenie: „ale żeście się zmienili”. Oczywiście, wszystko to znasz, a często słyszysz pytania: kiedy przyjdzie na ciebie czas? Udajesz, że nie słyszysz, bo co prawda pragniesz mieć ślub kościelny, ale nie taki, jak wszyscy.


Fantazjujesz
śluby i wesela za granicą
Redaktor: porsche_chen2009
Na podstawie: http://www.flickr.com
o niezapomnianej uroczystości, na której nie będzie disco polo, bez odległej rodziny, której nawet nie znasz, nie chcesz tych dziwnych zabaw, które kojarzą ci się tak nieprzyjemnie. Nie chcesz tradycyjnego wesela, bo obawiasz się, iż będzie to wszystko prezentować się jak w filmie Wojciecha Smarzowskiego – „Wesele”.

Boisz się, że będą jakieś bijatyki, zaczną się nieporozumienia, że procenty uderzą do głowy i zaczną się dziać niespodziewane wypadki. Z drugiej strony myślisz, przecież to mój ślub, moje szczęście, czy powinnam się nim dzielić z całą, nawet nieznaną częścią rodziny. To mój dzień. To dla mnie jest on najważniejszy, nie dla ludzi, którzy przyjdą i wyjadą.

W zgodzie z tym postanowieniem rozpoczynasz szukać czegoś zupełnie innego, myślisz, jakby to było, jakbym nie zrobiła wesela, w zamian za toodnaleźć jakiś kościółek na końcu świata… Nagle czujesz przypływ olśnienia, słyszałaś o tym, czytałaś parę miesięcy temu, że można wziąć ślub (najniższa cena na film ślubny- byczefilmy.pl/) za granicą kraju. Zafascynowana tą myślą siadasz do komputera i sprawdzasz informacji, jak to wygląda i czy w ogóle jest taka możliwość?
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.