Nie chcesz zwyczajnego ślubu? Oto coś dla Ciebie!

Wszystkie twoje koleżanki są już po ślubie kościelnym. Miały bardzo huczne imprezy weselne, były tradycyjne zabawy, był zespół, przybyła rodzina z najbardziej oddalonych zakątków Polski, a nawet z zagranicy. Jacyś kuzyni i krewni, jakich nie widziano długie lata nagle pojawili się aż pierwsze, co przychodzi do głowy, to stwierdzenie: „ale żeście się zmienili”. Oczywiście, wszystko to znasz, a często słyszysz pytania: kiedy przyjdzie na ciebie czas? Udajesz, że nie słyszysz, bo co prawda pragniesz mieć ślub kościelny, ale nie taki, jak wszyscy.
Fantazjujesz
śluby i wesela za granicą
Redaktor: porsche_chen2009
Na podstawie: http://www.flickr.com
o niezapomnianej uroczystości, na której nie będzie disco polo, bez odległej rodziny, której nawet nie znasz, nie chcesz tych dziwnych zabaw, które kojarzą ci się tak nieprzyjemnie. Nie chcesz tradycyjnego wesela, bo obawiasz się, iż będzie to wszystko prezentować się jak w filmie Wojciecha Smarzowskiego – „Wesele”.

Boisz się, że będą jakieś bijatyki, zaczną się nieporozumienia, że procenty uderzą do głowy i zaczną się dziać niespodziewane wypadki. Z drugiej strony myślisz, przecież to mój ślub, moje szczęście, czy powinnam się nim dzielić z całą, nawet nieznaną częścią rodziny. To mój dzień. To dla mnie jest on najważniejszy, nie dla ludzi, którzy przyjdą i wyjadą.

W zgodzie z tym postanowieniem rozpoczynasz szukać czegoś zupełnie innego, myślisz, jakby to było, jakbym nie zrobiła wesela, w zamian za toodnaleźć jakiś kościółek na końcu świata… Nagle czujesz przypływ olśnienia, słyszałaś o tym, czytałaś parę miesięcy temu, że można wziąć ślub za granicą kraju. Zafascynowana tą myślą siadasz do komputera i sprawdzasz informacji, jak to wygląda i czy w ogóle jest taka możliwość?


Inne artykuły

Ślubne atrakcje oraz poszukiwanie najlepszego zespołu muzycznego na przyjęcie weselne

Para młoda
Redaktor: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu
Ślub to bardzo ważne wydarzenie w życiu każdej pary. Organizując wesele warto zadbać o każdy, najdrobniejszy szczegół, aby ten dzień był idealny. Odpowiednie dekoracje, oprawa muzyczna a także atrakcje zagwarantują nam wspaniałą zabawę w trakcie organizowanego przyjęcia. Żeby nasze przyjęcie było niezapomniane tak samo dla nas jak i dla przybyłych gości, powinniśmy zadbać o różnego typu atrakcje. Najbardziej zjawiskowe zdjęcia par, to te, które uwieczniły moment opuszczania kościoła już jako małżeństwo.


Już po chwili widzisz efekty, odnajdujesz firmy, które planują tego typu śluby, do wielu państw na świecie. A cennik, w zależności czy pragniesz mieć ślub w Europie czy bardziej w jakimś egzotycznym kraju to ceny się różnią. Dzwonisz do jednej z firm (sprawdź ten adres), ażeby dowiedzieć się więcej i zyskać przybliżoną cenę. Informacje, jakie uzyskujesz są zdecydowanie zadowalające, na sto procent bowiem nie przekroczysz swojego weselnego budżetu, a jeszcze zostaną ci oszczędności na podróż poślubną!

Teraz jedynie poinformuj najbliższą rodzinę o podroży za granicę, zdecydowanie się ucieszą z twojego szczęścia. Na pewno również będą zachwyceni, że lecą razem z wami!
2018-06-08 07:10:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.