Bezpieczeństwo naszego niemowlaka w trakcie jazdy

Kiedy przemieszczamy się autem najistotniejsze jest bezpieczeństwo. Pełnoletni muszą, z pewnością zakładać pasy, zaś dzieci powinny mieć odpowiednio dobrane siedziska.


Aktualnie wyszukamy mnóstwo propozycji dobrych siedzisk, lecz, jak się nie pogubić?


Analizy bezpieczeństwa, pokazują, iż najwłaściwsze foteliki dla najmłodszych, to te, które będą dostosowane do ich wymiarów, wagi i wieku.


sklepy internetowe
Na podstawie: http://www.sxc.hu/


Inne artykuły

Dobrze wyposażone place zabaw to wielogodzinna oraz fantastyczna frajda dla dziecka.

dziecko bawiące się na placu zabaw
Redaktor: Ray Bilcliff
Na podstawie: http://www.flickr.com
Właściwy rozwój dziecka od najmłodszych lat zależy od jego spotkań i rozmów z kolegów. Stąd też opiekunowie wyszukują w pobliżu swojego miejsca zamieszkania placów zabaw. Gdyż zależy im, także na dobrej sprawności fizycznej swojej pociechy. Wszelki plac zabaw zanim zostanie ofiarowany do wykorzystania publicznego powinien przejść testy i osiągnąć certyfikat. Wszystko powinno zostać bezbłędnie dopięte tak, żeby nie zagrażał życiu dzieci przebywających na nim.


Jednak wzrost będzie fundamentalny. Poza tym, że fotel musi być dobrany do konkretnego malucha, musi też pasować do samochodu, żeby można było go zainstalować równo.

Jeśli interesuje Cię opisywany wątek, to przejdź do podstrony (http://www.angelka.pl/fotografia-ciazowa-kobiety/) oraz poznaj podobne informacje dotyczące takiego zagadnienia. Wciągną Cię bez reszty.

Sprawdźmy również świadectwo bezpieczeństwa, które winno widnieć przy każdym foteliku.


W internecie, dostrzeżemy foteliki instalowane przodem albo tyłem do kierunku jazdy. Który jest odpowiedni? Według testów, dla najmniejszych dzieci, najwłaściwszy jest fotelik, który zamontujemy tyłem do toru jazdy. Fachowcy, uważają, że ta poza jest najlepsza i powinno się tak przewozić najmłodszych jak najdłużej. Opłaca się zwrócić wzrok, także na foteliki obrotowe, które mamy szansę obrócić do tyłu lub w przód. Poza tym najlepiej wpasować fotel, na środku tylnej kanapy. Absolutnie nie na przednim siedzeniu!


lego
Redaktor: Betsy Weber
Na podstawie: http://www.flickr.com


dziecko przed telewizorem
Redaktor: Sarah Joy
Na podstawie: http://www.flickr.com


Zwykle, nie wiemy, iż foteliki, mogą mieć również okres ważności. Użytkowane latami deformują się, a śrubki nagrzewane przez słońce zatracają swoje właściwości.


W końcu pozostaje dobrać odcień, gdy chodzi o utrzymanie schludności, sprawdzi się bez wahania czarny.


A gdy mamy już właściwy fotelik, możemy zatrzasnąć pasy nam i maluchowi i odjechać w świat.
2019-09-18 07:22:01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.