Dziecko to najcudowniejszy skarb dla niejednej kobiety - dlatego przed urodzeniem przygotowuje się na ten cud oraz nabywa przeróżne akcesoria

Dzidziuś, mimo tego że jest mały, to potrzebuje znacznej ilości rzeczy. Ubranka to tylko początek góry lodowej. Ponadto, powinniśmy przecież zamówić łóżeczko, przewijak i wanienkę.


ubranie
Redaktor: ARTUR


Inne artykuły

W jaki sposób urządzić szafę z ubraniami dla dziecka?

odzież dziecięca
Redaktor: Eli Christman
Na podstawie: http://www.flickr.com
Masz odczucie, iż w szafie twojego malucha panuje ciągły bałagan? Nie jesteś w stanie błyskawicznie wyjąć ulubionej bluzki malucha? Gdy pewnego dnia znajdujesz jakiś ciuszek, okazuje się, iż malec zdążył już z niego wyrosnąć? Czas to zmienić.
Nasz maleńki skarb potrzebuje matczynej opieki i miłości. Musimy go karmić oraz przewijać. Każda mama stara się robić wszystko, aby niemowlaczek nie płakał oraz rozwijał się zdrowo. Póki jest malusieńki i nie może nawet samodzielnie siedzieć, to jest od nas kompletnie zależny. Oprócz przewijaka niezbędna jest także wanienka dla dziecka. Z jakiego powodu nie powinniśmy kąpać dziecka w tradycyjnej wannie? Ponieważ jest ona zbyt wielka. Niemowlak musi mieć wanienkę odpowiednią do własnych rozmiarów. Dobrze jest kupić wanienkę z wyjmowanym wkładem. Póki niemowlaczek jest malutki, to możemy go w niej położyć. Jego główka będzie opierała się na delikatnej poduszce, która wykonana jest z gąbki. Gdy nasz mały urwis już podrośnie i będzie umiał usiąść, to wkład można wyjąć. Wtedy maluszek będzie mógł kąpać się razem z całą swą świtą - statkami oraz kaczuszkami. Przyjemny kolor także będzie sporym plusem. Byłoby fajnie, jeśli wanienka posiadałoby antypoślizgowe nóżki. Wówczas moglibyśmy ją położyć na łóżku i tak kąpać naszego maluszka.


Będzie to wygodne także dla nas, ponieważ nie będziemy musieli się schylać i przeciążać kręgosłupa. Wanienka powinna być zrobiona z takich tworzyw, by łatwo się czyściła i nie zajmowała zbyt wiele miejsca. Wanienka powinna posiadać również atest Unii Europejskiej.
2018-07-11 18:37:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.