Mój wymarzony ślub

Dzień w którym powiemy sobie sakramentalne „tak”, to wyjątkowy moment dla każdej pary. Wymarzony i wyśniony. Poprzedza go wiele przygotowań, godziny rozmów i przekonanie, że uroczystość będzie przez długi czas dobrze wspominana przez biesiadników. Z powodu, iż owe wydarzenie odgrywa istotną rolę w naszym życiu, powinniśmy przemyśleć każdy najdrobniejszy szczegół – począwszy od doboru jak najdoskonalszej sali weselnej i smacznego menu, zakończywszy na najlepszym zespole muzycznym.
Najpierw wybierzmy datę naszego ślubu.
panna młoda
Redaktor: 古 天熱
Na podstawie: http://www.flickr.com
Ten dzień nieustannie będzie należał tylko do nas, więc musimy powziąć decyzję czy rubinowe gody marzy nam się świętować jesienią czy wiosną. Dalsza kwestia to wybór miejsca oraz zaplanowanie, czy organizujemy przyjęcie kameralne czy bal na sto par. Możemy wybierać między restauracjami czy domami weselnymi (przetestuj w promocji dom weselny). Wystrój sali, menu nie powinny nam spędzać snu z powiek, gdyż musimy jedynie ustalić swoje oczekiwania, a zostaną uwzględnione.

Na dzień dzisiejszy, wymarzoną ceremonię ślubną możemy zorganizować w najdalszym zakątku świata. Egzotyczna Tajlandia skąpana w orchideach, rozgrzana słońcem plaża na Cyprze czy zachód słońca na Krecie? Takie krajobrazy możemy podziwiać, decydując się na ślub kościelny lub cywilny za granicą. Kwestie urzędowe i organizacja zajmują trochę czasu, jednak czego się nie robi dla niezapomnianych wspomnień. Co więcej, wbrew pozorom kameralna ceremonia, w egzotycznym miejscu, to często mniejszy koszt niż cały czas cieszące się popularnością polskie wesele na 150 osób. Pierwszym krokiem podczas organizacji ślubu będzie wybranie terminu. Dobrze jest pomyśleć o tym z 4 miesięcznym wyprzedzeniem. W dalszej kolejności czeka nas załatwienie kwestii organizacyjnych, czyli przygotowanie niezbędnych dokumentów. Letnia atmosfera, mniejszy stres, podróż poślubna po zaślubinach, kameralna uroczystość tylko dla bliskiej rodziny i przyjaciół, smaczna kuchnia i...niezapomniane wspomnienia (sprawdź gdzie organizujemy nasze śluby), to argumenty dla których coraz więcej osób postanawia wziąć ślub za granicami Polski. Wszak Ten Dzień ma być najpiękniejszy i niepowtarzalny.


Inne artykuły

Przydatne porady na temat tego, w jaki sposób i kiedy wręcza się zaproszenia ślubne.

zaproszenie
Redaktor: Aneta Garbowska
Na podstawie: abcslubu.pl
Robiąc przygotowania do wesela trzeba pamiętać o wielu sprawach, no i oczywiście o tym, aby je wykonać w odpowiednim terminie. Niektóre z takich spraw wręcz się powinno załatwić nieco wcześniej, a zalicza się do nich na przykład wręczenie ślubnych zaproszeń. Tradycje weselne sugerują, aby wręczać zaproszenia co najmniej miesiąc przed terminem uroczystości, lecz wielu ludzi twierdzi, że dużo lepiej będzie, jeżeli to będą dwa lub nawet trzy miesiące. A wszystko z tego powodu, aby osoby, które się zaprasza miały czas na przygotowanie się, zarówno od strony finansowej, jak również organizacyjnej.
2017-11-21 09:02:01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.