Mój wymarzony ślub

Dzień w którym powiemy sobie sakramentalne „tak”, to wyjątkowy moment dla każdej pary. Wymarzony i wyśniony. Poprzedza go wiele przygotowań, godziny rozmów i przekonanie, że uroczystość będzie przez długi czas dobrze wspominana przez biesiadników. Z powodu, iż owe wydarzenie odgrywa istotną rolę w naszym życiu, powinniśmy przemyśleć każdy najdrobniejszy szczegół – począwszy od doboru jak najdoskonalszej sali weselnej i smacznego menu, zakończywszy na najlepszym zespole muzycznym.
Najpierw wybierzmy datę naszego ślubu.
panna młoda
Redaktor: 古 天熱
Na podstawie: http://www.flickr.com
Ten dzień nieustannie będzie należał tylko do nas, więc musimy powziąć decyzję czy rubinowe gody marzy nam się świętować jesienią czy wiosną. Dalsza kwestia to wybór miejsca oraz zaplanowanie, czy organizujemy przyjęcie kameralne czy bal na sto par. Możemy wybierać między restauracjami czy domami weselnymi (przetestuj w promocji dom weselny). Wystrój sali, menu nie powinny nam spędzać snu z powiek, gdyż musimy jedynie ustalić swoje oczekiwania, a zostaną uwzględnione.

Na dzień dzisiejszy, wymarzoną ceremonię ślubną możemy zorganizować w najdalszym zakątku świata. Egzotyczna Tajlandia skąpana w orchideach, rozgrzana słońcem plaża na Cyprze czy zachód słońca na Krecie? Takie krajobrazy możemy podziwiać, decydując się na ślub kościelny lub cywilny za granicą. Kwestie urzędowe i organizacja zajmują trochę czasu, jednak czego się nie robi dla niezapomnianych wspomnień. Co więcej, wbrew pozorom kameralna ceremonia, w egzotycznym miejscu, to często mniejszy koszt niż cały czas cieszące się popularnością polskie wesele na 150 osób. Pierwszym krokiem podczas organizacji ślubu będzie wybranie terminu. Dobrze jest pomyśleć o tym z 4 miesięcznym wyprzedzeniem. W dalszej kolejności czeka nas załatwienie kwestii organizacyjnych, czyli przygotowanie niezbędnych dokumentów. Letnia atmosfera, mniejszy stres, podróż poślubna po zaślubinach, kameralna uroczystość tylko dla bliskiej rodziny i przyjaciół, smaczna kuchnia i...niezapomniane wspomnienia (sprawdź gdzie organizujemy nasze śluby), to argumenty dla których coraz więcej osób postanawia wziąć ślub za granicami Polski. Wszak Ten Dzień ma być najpiękniejszy i niepowtarzalny.


Inne artykuły

Perfekcyjnie przygotowane przez specjalne firmy przygotowania przed ślubem.

bukiet ślubny
Redaktor: Ben McShea
Na podstawie: http://www.flickr.com
Pary, jakie właśnie szykują się do wesela będą mieć o wiele łatwiejszą sytuację aniżeli inne pary jeszcze kilka lat temu. Otóż, jeśli ktoś nie ma zbyt dużo czasu na przygotowania związane ze swoim ślubem albo chce także, by zajęli się tym eksperci, aby to wydarzenie potoczyło się bardzo dobrze, jest obowiązek obmyślić, czy nie będzie właściwie, jeśli przekona się na świadczenia profesjonalnej firmy jaka trudni się szykowaniem wesel.
2017-11-21 09:02:01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.