Twój wymarzony ślub

Dzień ślubu, to wyjątkowy moment dla każdej pary. Wymarzony i niezapomniany. Poprzedza go długie godziny przygotowań, godziny debat oraz przeświadczenie, iż uroczystość będzie długo odtwarzana w pamięci przez biesiadników. Jako, iż owe wydarzenie należy do najważniejszych w życiu, powinniśmy przemyśleć każdy pozornie mało istotny szczegół – począwszy od doboru jak najlepszej sali weselnej i smacznego menu, skończywszy na wspaniałej orkiestrze.


Najważniejsza jest data.
panna młoda - ślub
Redaktor: Weselni Paparazzi
Na podstawie: abcslubu.pl
Ten dzień już zawsze będzie przejawiał się w naszym życiu, dlatego też zastanówmy się czy dwudziestą rocznicę zawarcia małżeństwa chcemy obchodzić jesienią czy wiosną. Kolejna kwestia to wybór miejsca a także postanowienie, czy przygotowujemy przyjęcie kameralne czy też huczne weselisko. Możemy wybierać między restauracjami czy domami weselnymi. Wygląd pomieszczeń, menu nie powinny nas niepokoić, ponieważ musimy jedynie skonkretyzować swoje życzenia, a zostaną uwzględnione.

Dziś, ślub jesteśmy w stanie zawrzeć w najdalszym zakątku świata. Egzotyczna Tajlandia zatopiona w orchideach, piaszczysta plaża na Cyprze czy zachód słońca na Krecie? Takie scenerie jest nam dane podziwiać, wybierając ślub za granicą (polecamy venice special). Kwestie urzędowe i dopięcie całego przedsięwzięcia na „ostatni guzik” zajmują trochę czasu, jednak czego się nie robi dla cudownych wspomnień. Dodatkowo, wbrew pozorom ślub w gronie najbliższych, w egzotycznym miejscu, to nieraz mniejszy koszt niż cały czas cieszące się popularnością polskie wesele na 150 osób.
Pierwszym krokiem ku organizacji przedsięwzięcia będzie wybranie terminu. Dobrze jest zrobić to z 4 miesięcznym wyprzedzeniem. Następnie czeka nas załatwienie kwestii organizacyjnych, czyli skompletowanie wymaganych dokumentów.
Klimat, mniejszy stres, podróż poślubna po zaślubinach, kameralna uroczystość tylko dla najbliższych, wspaniała kuchnia i...niezapomniane wrażenia (sprawdź gdzie organizujemy nasze śluby), to powody dla których coraz więcej osób decyduje się na ślub za granicami ojczystego kraju. Wszak Ten Dzień ma być najpiękniejszy i niezwykły.
2014-09-12 15:54:46
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.