Dzieci je kochają - Furby

Czasy, w jakich dzieci musiały się bawić patykami występującymi w roli karabinu czy szpady, gdyż w polskich sklepach nie było zabawek, dawno minęły. Obecnie sklepowe półki uginają się od produktów przeznaczonych dla najmłodszych, a co jakiś czas, któraś z zabawek zdobywa wyjątkową popularność i staje się marzeniem każdego malucha. Identycznie jest z maskotkami furby.
furby
Redaktor: Richard Elzey
Na podstawie: http://www.flickr.com
To interaktywna zabawka, jaka ma postać miłego stworka. Sprzedawana jest w paru wersjach kolorystycznych. Co ciekawe, to dziecko może samodzielnie zaprojektować zabawkę, jaka mu faktycznie odpowiada. Wystarczy, że wybierze ulubiony kolor futerka i oczy. Taka personalizacja jest naprawdę interesującym pomysłem oraz dodatkowo uatrakcyjnia zabawkę (stylowe furby na krainazabawy.pl). Furby potrafi pokazywać emocje, jak na przykład śmiech lub smutek, tym sposobem staje się zabawką, która może być także przyjacielem dla dziecka. Maluch ma także ogromny wpływ na kształtowanie osobowości zabawki, która jest zależna od tego, w jaki sposób się ją traktuję. Zabawka odróżnia mówione do niej słowa - oczywiście, należy mówić naprawdę wolno i co najważniejsze – wyraźnie.


Inne artykuły

Pluszaki – przedmioty, wyzwalające wyobraźnię

furby
Redaktor: Richard Elzey
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zabawki są stałym przyjacielem naszych dzieci. Brak osoby na świecie, która w dzieciństwie nie miałabytowarzysza zabaw w kształcie misia czy też laleczki. Ludzie dorośli mają trochę odmienne wyobraźnia w związku z zabawkami – zabawki z przed kilkunastu lat nie produkowane były jako technologicznie nowoczesne i kolorowe jak te współczesne.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.