Co zjeść podczas imprezy?

Impreza...godzina 16:00, jest właśnie weekend, a my wróciliśmy z pracy . Na 18:00 jesteśmy umówieni na imprezkę ze znajomymi, więc 2 godziny czasu wolnego dla nas.

Jeśli jesteśmy mężczyzną to nie ma problemu, będziemy potrzebować około 20 minut od momentu kąpania się, do włożenia klucza w zamek drzwi po zewnętrznej stronie naszego lokum. Jednak jeśli jesteśmy płcią piękną, to już trzeba będzie 20 minut, ale minimum razy trzy. Pierwszy etap - kąpiel może i depilacja, potem suszenie włosów, makijaż, strojenie, lustro i gotowa do wyjścia. Dokładnie 1h i 29 minut (nowy rekord). Super.
Pizza
Redaktor: www.onaonaona.com
Na podstawie: www.onaonaona.com
Po drodze do znajomych zarówno kobieta jak i mężczyzna muszą zaglądnąć do sklepu z alkoholem, gdyż z pustymi rękami przyjść nie wypada. Przy sklepowej kasie wszystkie chwyty dozwolone: wódka, piwo, wino, koniak, whiskey, likier, nalewka, drinki itd. itp. Ważne, aby po prostu coś trzymać i nie czuć się nieswojo, gdy nasz znajomy zaglądnie przez judasza, aby sprawdzić kto dzwoni i co trzyma. Dochodzi godzina 18:01 wciskamy dzwonek do drzwi, za chwilę zostajemy przedstawieni "nowym" (oczywiście po 5 min. i tak nic nie pamiętamy) no i pierwsze koty za płoty, imprezę czas zacząć.

I taki właśnie zarys panuje w przypadku większości, nic w tym streszczeniu nowego nie znajdziemy, nikt tutaj się nie nauczy jak postępować przed spotkaniem. Dowiemy się natomiast tego, jak możemy zaspokoić swoje żołądki gdy przyjdzie na to czas, a przyjdzie na 100%. Udana impreza to doborowe towarzystwo, smaczne trunki, klimatyczna muzyka oraz pyszne potrawy. Z tymi ostatnimi to różnie bywa, bo niekiedy zdarza się, iż gospodarz to łazienka (polecamy sprawdź więcej) i trzeba postawić wtedy na potrawy spoza jego domu. Tutaj z pomocą przychodzi pizza i zamówienia na wynos!

Tak, tak ostatni ratunek na głód, który może zepsuć nawet najbardziej udane spotkanie z przyjaciółmi. My polecamy najlepsze pizzerie w kilku miastach miastach, jeśli mieszkacie właśnie w jednym z nich, to nie czekajcie, zamawiajcie póki nikt Was nie uprzedzi!

Inne artykuły

Jak zrobić pomysłowe i intrygujące zaproszenia ślubne albo urodzinowe?

Zaproszenia ręcznie wycinane - Paper Flower Art, Bogna Trętko
Redaktor: Izabela Sekuła Jak Motyle
Na podstawie: abcslubu.pl
Zaproszenia ślubne czy urodzinowe z łatwością zdobędziemy współcześnie w rozmaitych sklepach internetowych czy też stacjonarnych, na przykład sklepach biurowych, hurtowniach papierniczych, sklepach z rozlicznymi drobiazgami a nawet w kwiaciarniach, w których również często możemy nabyć zaproszenia ślubne czy urodzinowe. Często takie zaproszenia możemy również zamówić u osób, jakie zajmują się ich produkowaniem i posiadają na przykład prywatny sklep z zaproszeniami lub wystawiają je na przeróżnych blogach, serwisach aukcyjnych oraz sprzedażowych czy też portalach społecznościowych.


Na przykład dla mieszkańców Szczecina polecamy wpisać do wyszukiwarki "pizza nocą Szczecin". Mieszkańcy Gdańska zjedzą po wpisaniu "pizza nocna Gdańsk". Głodomory z Poznania skorzystają z "pizza na zamówienie Poznań" a mieszkańcy miasta Wrocław mogą zaglądnąć pod "pizza wrocław 24h".
2017-11-21 15:06:26
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.