Produkty Horeca –zakupy wysokogatunkowej linii artykułów, na których skorzysta każda restauracja.

Każdy obywatel lubi wyjść czasem z rodziną czy znajomymi na obiad do restauracji. Jest to czymś odmiennym dla niego od codziennego przygotowywania obiadu w domu. Ma wtedy chwilę dla siebie, szansę posmakowania czegoś dobrego, innego uszykowanego w końcu przez inną jednostkę. Jednak tylko odsetek z tych ludzi zastanawia się, jakich w zasadzie produktów używa się w restauracjach do gotowania serwowanych dań.

Horeca – co to takiego jest?

Restauracja
Redaktor: Pfarrei St. Bonifatius Berlin
Na podstawie: http://www.flickr.com
Coraz więcej restauracji rozpoczyna świadczyć bardzo fachowe usługi w związku z tym polepsza się jakość artykułów, które wykorzystują przy tworzeniu swoich dań. Związane jest to z rozwojem kanału Horeca, do którego dołącza coraz więcej firm z branży hotelarsko-gastronomicznej. Horeca to w głównej mierze transgraniczna instytucja integrująca posiadaczy hoteli i restauracji, którą stworzyli w ochronie swoich praw. Dziś prócz zasadniczego działania, jakim jest rozwój usług hotelarsko-gastronomicznych, szkolenia zawodowe głównie młodych pracowników hoteli i restauracji czy też wymiana informacji i doświadczeń ma również duży wachlarz artykułów spożywczych oraz wyposażenia w branży gastronomicznej, o których śni każda restauracja.

Towary wpływające na jakość w usługach gastronomicznych

Inne artykuły

Sezon jesienny na talerzu – przepisy i porady gastronomiczne z użyciem jarzyn i owoców sezonowych

Potrawy na stole
Redaktor: Alpha
Na podstawie: http://www.flickr.com
Sezon jesienny to ulubiony czas w kuchni dla osób uwielbiających korzenne i leśne aromaty. Wczesną jesienią najczęściej suszymy śliwki, pomidory i grzybki, robimy przetwory i nalewki, a na naszych stołach jeszcze serwujemy owoce i jarzyny sezonowe (kabaczek, cukinia). W domu roztaczają swój zapach doskonałe szarlotki, ciasta orzechowe lub tarty ze śliwkami na cieście francuskim.


Produkty Horeca to przede wszystkim znane i szanowane marki, które coraz skwapliwiej przystępują do tego kanału. Ze względu na świetną jakoś tych artykułów każda restauracja (staremury.eu/) stara się wykonywać zakupy właśnie z tych produktów. Produkty Horeca przystępne są nie tylko dla samej dziedziny gastronomicznej, ale też każdy człowiek znając wykaz firm, które do nich przyłączyły się może w każdym sklepie zrobić zakupy właśnie z tych towarów. Poprzez stawianie na doskonałą jakość produkty Horeca są bardzo znane i cenione w branży hotelarsko-gastronomicznej.

restauracja
Redaktor: Barka Tumska
Na podstawie: Barka Tumska
Udoskonalają jakość pracy oraz przygotowywanych potraw w gastronomii. A co za tym idzie wzmacnia się renoma danej restauracji czy hotelu oraz ilość obsługiwanych klientów. Dlatego też coraz więcej zakładów dołącza do kanału Horeca, dzięki czemu każdy człowiek może cieszyć się zawodową obsługą w hotelach i restauracjach.
2019-09-05 07:44:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.