Parę słów prawdy o pieluszkach, bez których świeżo upieczeni ojcowie nie wyobrażają sobie zwyczajnego życia

Narodziny dziecka są magicznym wydarzeniem w życiu prywatnym. Tę wielką radość są w stanie jednak przyćmić równie duże wydatki poniesione na ciuszki, smoczki i inne akcesoria niemowlęce. O ile koszulek można ostatecznie nie kupować w internecie, lecz pożyczyć od kuzynostwa, o tyle w przypadku pieluch bywa już trochę bardziej pod górkę. Śnieżnobiałe wyroby z tetry już kilkanaście lat temu wyszły z użycia, z czego oczywiście niezmiernie cieszą się młodzi rodzice, bo obecnie już nikomu nie uśmiecha się codziennie prać pieluch.

Niemowlak
Redaktor: 睿 薛
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jednakże pamiętajmy, że zawsze diabeł tkwi w szczegółach. Pieluchy stają się najprawdopodobniej największym obciążaniem dla naszych kieszeni, a producenci pieluszek, popularnie określanych pampersami, co chwila kuszą ojców coraz bardziej przemyślnymi wyrobami. Każdy, kto wychowywał niemowlę, świetnie zdaje sobie sprawę, że jednorazowe pieluszki znikają z opakowań nazbyt szybko.

Jednakże nikt nawet nie pomyśli, aby rezygnować z tego luksusu i co biedniejsi obywatele kwitują tę sprawę komentarzem, że pieluszki jednokrotnego użytku mogłyby być ciut tańsze. Rzecz jasna nie wszyscy rodzice mają zamiar zaoszczędzić na tego typu wydatkach, chociaż pomiędzy tymi tanimi i drogimi pieluszkami właściwe żadnej różnicy nie widać. Jeszcze kilkanaście lat temu najprawdopodobniej nikt nie przypuszczał, że na pieluchach można zrobić całkiem świetny interes, a teraz w internecie można znaleźć sklepy, które udostępniają tego rodzaju towary i to nie tylko i wyłącznie te jednorazowe.


Inne artykuły

Wyprawka dla niemowlaka – o czym nie można zapomnieć, by dać swojemu bobasowi wszystko, co najlepsze

zabawa
Redaktor: Donnie Ray Jones
Na podstawie: http://www.flickr.com
Niedługo przyjdzie na świat wasza pociecha? To wspaniała wiadomość. Na pewno poczyniliście już pierwsze przygotowania oraz rozpoczniecie urządzać pokój dla maluszka. Powinniście także uszykować wyprawkę, aby noworodkowi niczego nie brakło w pierwszych dniach jego życia, choć najważniejsza jest naturalnie obecność rodziców.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.