Wpływ stanu błogosławionego na faceta

Macierzyństwo to bez cienia wątpliwości poważny temat. Mamusie i Tatusiowie bardzo serio traktują tę sytuację - bardzo słusznie – poważnie, lecz w tej nerwowej sytuacji nie zaszkodzi troszkę żartu.
Życie mężczyzny wydaje się być sielanką. Wymarzona praca, dziewczyna której bez wątpienia zazdroszczą mu koledzy. Żona do tego - co tu dużo gadać – wpatruje się w niego jak w obrazek. No cóż, chłopaku, bez 2 zdań jesteś w czepku urodzony! W domu ciepło rodzinne, jest szczęśliwy. Nawet na kawę zachodzi z mniejszym entuzjazmem. Za to częściej chadza do teatru, kina, odwiedza wystawy.


Inne artykuły

Każda mama musi zaufać swojej intuicji. Przecież natura ofiarowała nam ten dar, musimy go tylko odnaleźć w sobie

Mama z dzieckiem na placu zabaw
Redaktor: Travis Swan
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każda mama jest świadoma tego, że jej pociecha powinna być najszczęśliwsza na świecie. Nie ma od tego wyjątku. Co to właściwie znaczy? Na poziomie życia codziennego nikt nie ma wątpliwości, że dla matki dziecko jest najważniejsze. Bardziej od męża, brata, ojca czy matki.


dziecko
Redaktor: Monthly_M
Na podstawie: Fotolia
Nie jest na razie tak wspaniale żeby zwracał uwagę na wzór poszewki na jaśki (w kurczaczki), które właśnie nabyłaś z okazji Świąt Wielkiej Nocy do waszej sypialni (no ale może kiedyś) ...

Pewnego pięknego dnia mówisz mu, że wasza rodzina się powiększy! Rzecz jasna masz szczęście i twój mężczyzna się raduje. Jednak - przyznajmy to szczerze - widać także oznaki delikatnej paniki. Nie wiadomo dlaczego zaczyna nagle zastanawiać się nad nadgodzinami, planuje pokój dla potomka. Swą siostrę przepytuje z zagadnień, które dotychczas kwitował wzruszeniem ramion.

dziecko
Redaktor: Quinn Dombrowski
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wpisuje do wyszukiwarki frazę „ciąża”, przegląda fora dla przyszłych matek. I uzyskuje informację o istnieniu takich przedmiotów jak pojemniki na pokarm. Zaczyna rozpatrywać stanowiska na temat metody karmienia dzidziusia, jak to - mężczyzna - zwraca uwagę na techniczną stronę takich zagadnień jak pieluszki, zasypki, nosidełka, dobiera przewijak, który właśnie pojawił się w słowniku, że o tak niecodziennych rzeczach jak pojemniki na pokarm, albo o muszlach laktacyjnych nie wspomnę - poszewki na poduszki dla karmiących. Słowem, interesująca robi się historia przeglądarki męża. Z czasem zaczyna dostrzegać kolor poszewek na jaśki w salonie!

Im bliżej końca ciąży tym bardziej nasz mąż robi wszystko by nam nieba uchylić, jakby chętniej chodzi na zakupy, w domu stara się zachowywać nieco ciszej, na toaletce pojawiają się kolczyki, kwiaty czy wisiorki.

Słowem wygląda na to, że stan błogosławiony wpływa korzystnie nie tylko na przyszłą mamę niemowlęcia ale również na jego ojca. Naprawdę, nic nie wpływa tak dobrze mężczyznę jak oczekiwanie na dziecko!
2018-09-03 13:58:22
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.