Jakiego typu rzecz jest najlepsza dla małej dziewczynki?

Zabawki są dobrym sposobem na zajmowanie czasu dzieci. Nie to jest jednak najważniejsze. Zabawka – mimo, że jest tylko rzeczą – jest metodą kreującą wyobraźnię, zainteresowania oraz możliwości intelektualne naszego dziecka. Oprócz tego wpływa na na osobowość i kształtuje poczucie estetyki. Najważniejsze zadanie lalek z perspektywy psychologii jest wykreowanie w młodej osobie poczucia obowiązku, szacunku wobec ludzi i dbania o własne rzeczy.
lalka
Redaktor: thepeachpeddler
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wybór odpowiedniej lalki jest więc ważną funkcją. Trudnym zadaniem staje się połączenie swoich własnych chęci w wyborze zabawki z preferencjami jakie wyraża dziecko. Standardowa Barbie może być dla współczesnego dziecka towarem już niemodnym. Jeśli chodzi o popularność należy wymienić sporo modeli, jakimi dzieci ostatnimi czasy bawią się bardzo chętnie.

Monster High
Redaktor: Mike Mozart
Na podstawie: http://www.flickr.com
Niezwykle popularne stały się ostatnimi czasy lalki z kolekcji Monster High. Są to zabawki nieco odmienne z uwagi na ich ciekawy wygląd. Zabawki te są postaciami wykreowanymi na wzór kultowych postaci grozy jakimi są Dracula, Mumia czy wilkołaki. Linia opowiada o lalkach, które są przyjaciółkami z liceum. Każda z lalek ma odmienne zainteresowania i ulubiony szkolny przedmiot, więc każda dziewczynka ma możliwość wyboru swej najbardziej lubianej postaci. Lalki te pomagają naszym dzieciom pozbyć się niepotrzebnych lęków, które związane są z upiornymi postaciami. Jedną z wyjątkowo lubianych zabawek z kolekcji Monster High (zobacz lalkę Monster High na stronie ceneo.pl) jest Skelita Calaveras – lalka, której nieodłącznym atrybutem jest dziennik w którym wszystko notuje. Jest ona często z dzienniczkiem oraz długopisem, dzięki czemu Twoje dziecko także może zajmować się notowaniem a przy okazji rozwijaniem umiejętności pisania. Pełna nazwa towaru to Mattel Monster High Wyprawa Do Upioryża Skelita Calaveras Y7661/Y7662. Natępna lalka z upiornej serii to Lalka Mattel Monster High Wyprawa Do Upioryża Skelita Calaveras Y7661/Y7662. Jest to lalka o nazwie Rochelle Goyle – lalka podróżniczka posiadająca w zestawie dziennik i strój podróżny.


Inne artykuły

Z jakiego powodu warto zapisywać dziecko na zajęcia nadobowiązkowe?

pływalnia
Redaktor: cotaroba
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dowiedziono wielokrotnie, że najbardziej wskazanym wiekiem na rozwijanie swoich zainteresowań i poznawanie talentów jest początkowy etap szkoły podstawowej. Wówczas uczniowie mają dużo czasu ze względu na to, że najczęściej zajęcia kończą o wczesnej godzinie, a nauki w domu nie ma tak dużo jak w następnych etapach. Wówczas właśnie warto posłać pociechę na różnego rodzaju zajęcia pozaszkolne. Powinno się jednak pamiętać, by wszystkie decyzje podejmować w zgodzie z wolą i chęciami dziecka.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.