Gdzie zorganizować urodziny dla dzieci w stolicy?

Dzieci kochają urodziny – w przeciwieństwie do dorosłych, których martwi jeszcze jedna zmarszczka na twarzy. Najmłodsi nie mogą doczekać się zabawy z rówieśnikami, rewelacyjnych upominków oraz dmuchania świeczek na torcie, który rzecz jasna musi być niezwykle kolorowy. Jeśli zastanawiasz się, gdzie zaaranżować urodziny dla dzieci, Warszawa oferuje wiele miejsc, w których można urządzić niezapomnianą imprezę. Co mamy do wyboru?


urodziny
Redaktor: Cheerful Givers
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jednym z nadzwyczaj popularnych miejsc są sale zabaw. Tutaj dzieciaki w różnym wieku mogą wyhulać się, wyskakać oraz zmęczyć aż do utraty tchu. Zabawa w piłeczkach, zjeżdżalnie, drabinki – to wszystko, o czym marzą mali imprezowicze. Ich bezpieczeństwa pilnują animatorzy, jednakże dorośli także mogą nadzorować swoje latorośle, by potem zabrać je na wyborny urodzinowy tort zrobiony specjalnie dla jubilata.

Jeśli już wielokrotnie wykorzystaliśmy pomysł z salą zabaw, dobrze jest spróbować czegoś nowego. Małym odkrywcom na pewno spodobają się wyzwania czekające na nich w muzeum lub w galerii. Można zorganizować specjalne zadania, wysłuchać interesujących opowiastek albo nawet stworzyć własne dzieło – opcji jest naprawdę wiele, wszystko jest zależne od chęci rodziców i możliwości organizatorów. Zamknięte lokale można też zamienić na imprezę pod gołym niebem, np. piknik w parku. W tym wypadku sprawdzą się wszystkie zabawy ruchowe - od zwyczajnego berka po podchody lub rzucanie frisbee.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.