Dlaczego powinniśmy uczyć się języków obcych?

W obecnych czasach wyjątkowo trudno dostać dochodową posadę. Nawet tytuł magistra nie zagwarantuje nam intratnej posady. Mnóstwo młodych ludzi każdego roku przekonuje się o tym po obronie dyplomu.
Są przerażeni, gdyż nie tak widzieli swoje wejście w dorosłe życie. Czy sytuacja jest naprawdę aż tak straszna? Niestety, dopóki na świecie będzie nękał nas kryzys, korporacje nie będą zatrudniać kolejnych pracowników.

Inne artykuły

Misja „Planujemy uroczystości weselne"

Goście na weselu
Redaktor: F. D. Richards
Na podstawie: http://www.flickr.com
Planowanie wesela rozpoczyna się tuż po zajęciu terminu ślubu, a czasami - terminu na sali ślubnej. W jaki sposób krok po kroku zaplanować ten najważniejszy dzień? Uroczystości weselne to spora inwestycja, zarówno finansowa, jak także czasowa. Wraz ze ślubem jest to jedno z najistotniejszych zdarzeń w życiu każdej zakochanej pary. Warto zatem poświęcić przygotowaniom należycie dużo uwagi, by wesele, tak samo jak i ślub, odbyło się bez problemów oraz zgodnie z naszymi oczekiwaniami.


Redaktor: Brioko
Te kłopoty z pewnością nie tyczą się ludzi, którzy świetnie znają języki obce. Nauka angielskiego to doskonała inwestycja na przyszłość. Dlatego dorośli powinni zatroszczyć się o to, aby ich dzieci rozpoczęły naukę tego języka jeszcze w dzieciństwie. W tym okresie nasz mózg najszybciej przyswaja każdą wiedzę. Korepetycje z języka obcego mogą stać się najpraktyczniejszym podarkiem od rodziców dla dzieci. Osoby, które doskonale posługują się tym językiem nie będą miały nigdy kłopotów ze znalezieniem pracy (np. jako tłumacz - przykładowe ogłoszenie. Pamiętajmy, że jest to międzynarodowy język biznesu i polityki. Z doskonałą znajomością języka angielskiego możemy dostać dobrze płatną pracę na całym świecie.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.