Fachowa pomoc psychologiczna

Pracownia psychoterapii została otwarta z myślą o osobach, które z różnych względów potrzebują indywidualnej pomocy psychologicznej. Między słowami to również miejsce, gdzie osoby znajdujące się w ciężkiej sytuacji życiowej lub borykające się z problemami emocjonalnymi i psychologicznymi czy lękami, mogą wybrać odpowiedni rodzaj psychoterapii.

dzieci
Redaktor: Kobi Light
Na podstawie: Kobi Light
Często ludzie doświadczający depresji lub innych zaburzeń utrudniających im normalne funkcjonowanie boją się skorzystać z porady specjalisty. Między słowami to wyjątkowa pracownia, do której można udać się bez obaw. Na miejscu czeka na każdego kojąca i przynosząca ulgę psychoterapia Wrocław, ul. Pawia 40i/2a to dokładny adres Pracowni Między Słowami.

Inne artykuły

Jak wybierać aromat perfum?

Perfumy Hugo Boss
Redaktor: Subratasw
Na podstawie: http://www.flickr.com
Mieszanina odpowiednio skomponowanych olejków zapachowych, rozpuszczalników oraz substancji wykazujących działanie wzmacniające sprawia, że powstają perfumy. Rolą perfum jest nadanie zapachu ciału. Cechą wyróżniającą perfumy jest długo utrzymujący się zapach. Nie każde perfumy są właściwe dla każdej pani.


Osoby udzielające pomocy i prowadzące zajęcia oraz sesje w Pracowni Między Słowami mają duże doświadczenie w pracy zarówno z dorosłymi jak i z młodzieżą oraz dziećmi. W pracowni systematycznie prowadzone są warsztaty, szkolenia oraz liczne terapie grupowe i indywidualne o zróżnicowanej tematyce i przeznaczeniu dla konkretnych grup osób.
2019-02-04 11:07:11
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.