Fachowa pomoc psychologiczna

Pracownia psychoterapii została otwarta z myślą o osobach, które z różnych względów potrzebują indywidualnej pomocy psychologicznej. Między słowami to również miejsce, gdzie osoby znajdujące się w ciężkiej sytuacji życiowej lub borykające się z problemami emocjonalnymi i psychologicznymi czy lękami, mogą wybrać odpowiedni rodzaj psychoterapii.

dzieci
Redaktor: Kobi Light
Na podstawie: Kobi Light
Często ludzie doświadczający depresji lub innych zaburzeń utrudniających im normalne funkcjonowanie boją się skorzystać z porady specjalisty. Między słowami to wyjątkowa pracownia, do której można udać się bez obaw. Na miejscu czeka na każdego kojąca i przynosząca ulgę psychoterapia Wrocław, ul. Pawia 40i/2a to dokładny adres Pracowni Między Słowami.

Inne artykuły

Jakie buty dla dzieci dawid oferuje?

wieszaki na ubrania
Redaktor: Daniel M. Hendricks
Na podstawie: http://www.flickr.com
Propozycji będzie sporo. Powinniśmy powiedzieć, że kiedy idzie o rzeczy to propozycji istnieje dużo, a to sprawia, że musimy się rzetelnie zastanowić co wziąć. Tylko w ten sposób będziemy posiadali świadomość, że wybieramy to co odpowiednie oraz to co okazuje się być w przystępnej cenie.


Osoby udzielające pomocy i prowadzące zajęcia oraz sesje w Pracowni Między Słowami mają duże doświadczenie w pracy zarówno z dorosłymi jak i z młodzieżą oraz dziećmi. W pracowni systematycznie prowadzone są warsztaty, szkolenia oraz liczne terapie grupowe i indywidualne o zróżnicowanej tematyce i przeznaczeniu dla konkretnych grup osób.
2019-02-04 11:07:11
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.