Kilka informacji nt. pampersów ekologicznych

Pieluszki nowej generacji. Nie bez powodu znalazły się w sprzedaży. Są pierwszorzędną zabezpieczeniem zdrowego i stabilizowanego rozkwitu malucha. Pieluszki bambusowe zezwalają lepiej osłonić skórę brzdąca i zagwarantować mu nieco więcej luksusu.
Idea jest bardzo prosta. Na zewnątrz znajduje się mięciutki polar, pokryty od środka materiałem PUL. Skórka pociechy przywiera do bakteriobójczego i antybakteryjnego bambusa. To gwarancja większej asekuracji bobasa. Dzięki pieluszkom bambusowym zapewnicie potomkowi wygodę, na którą większość z nas nie posiadała okazji. Pieluszki bambusowe są szczególnie chłonne i miękkie. Dzięki temu, że są to pieluszki komponowane wysychają prędzej niż gotowe wkładki. Pieluszki ekologiczne to nadal najpopularniejsze pieluchy dla dzieci.

http://www.wielorazowepieluszki.pl/
Na podstawie: http://www.wielorazowepieluszki.pl/
Epoki gotowania i zamęczającego prania już na szczęście przeminęły i obecnie możemy cieszyć się ładnymi, prostymi w użyciu pieluszkami ekologicznymi. Pieluszki z kieszonką (ważna strona) bardzo dobrze sprawdzają się u najmłodszych pociech, już od pierwszych sekund istnienia, ale również u starszych, gdyż są bardziej chłonne. Są miękkie, chłonne i uniwersalne, służą zarówno jak pieluszka, ale też jako nakrycie strzegące przed słońcem w upalne dni, jako kocyk, podkładka, potwierdzają się także w kąpieli. Pieluszki bambusowe są bezproblemowe w użytkowaniu. Możemy prać je tak, jak i każde inne pieluchy już w temperaturze 60 stopni a po dołożeniu do prania płynu antybakteryjnego, zdołamy obniżyć temperaturę prania do 40 stopni.

Sposobów składania pieluszek jest dużo, każdy znajdzie dla siebie najlepszy, wolno np. zapinać pieluszki spinaczami . Nie musimy także prasować pieluszek, gdyż pieluszka, jakiej nie wyprasowaliśmy jest lepiej chłonna. Pieluszki ekologiczne utworzone są z szlachetnej jakości materiałów. Dwa brzeżki pieluszek uwieńczone są taśmowym brzeżkiem, z kolei dwie obrzeża są sumiennie obszyte tradycyjnie, dzięki czemu pieluszki ekologiczne (-> poznaj więcej) są trwałe i nie uszkadzają się krawędzie podczas prania. Pieluszki bambusowe chętnie użytkowane są jako wkładki do otulaczy z kieszonką.


Inne artykuły

Praktyczne akcesoria dla dzieci stworzone z myślą o najmłodszych

pojemniki
Redaktor: PLAST TEAM
Na podstawie: PLAST TEAM
W obecnych czasach dzieci mogą liczyć na różnorodny wybór funkcjonalnych akcesoriów. Warto zapewnić maluszkom propozycje o zadowalającej jakości, z myślą o ich wygodzie. W Internecie można odnaleźć niemało sklepów specjalizujących się w sprzedaży produktów dla najmłodszych konsumentów.
2018-02-05 09:17:45
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.