Poduszka do karmienia jako wartościowy wybór

Każda rodzicielka powinna wiedzieć że przy karmieniu piersią poduszka niesłychanie pomaga.


Zdarzają się okresy, kiedy pociecha domaga się piersi nawet co godzinę, dlatego tak istotne jest, ażeby było mamie wygodnie i ażeby wyselekcjonować odpowiednią poduszkę do karmienia.


problemy
Redaktor: gina pina
Na podstawie: http://www.flickr.com


rehabilitacja
Redaktor: Ben Sutherland
Na podstawie: http://www.flickr.com


Wybór poduszek do karmienia piersią jest ogromny.

Ciekawią Cię dalsze szczegóły (www.babie-lato.com/warsztaty/) na ów temat? To świetnie, ponieważ z chęcią przygotowaliśmy dla Ciebie kolejne podobne zagadnienia.

Modele poduszek do karmienia są częstokroć sformowane we współpracy z fachowcami. Poduszka uszyta jest z najwyższej jakości atestowanych towarów, łatwa do prania. Musi ona zapewniać pleckom i głowie pociechy stosowne podparcie, nie może więc być zanadto miękka, załamująca się pod obciążeniem ciała dziecka. Doskonała poduszka do karmienia powinna cały czas zostawać we właściwym miejscu, a nie przemieszczać się przy najdrobniejszym ruchu. Winna posiadać również zdejmowany pokrowiec, najlepiej z bawełny, jaki jest możliwość bez trudu wyczyścić i uprać.


poduszka do karmienia
Redaktor: U.S. Department of Agriculture
Na podstawie: http://www.flickr.com


Poduszka do karmienia sprawdza się zwłaszcza w pierwszych tygodniach po porodzie, gdy dziecko jest maleńkie, a komfortowe ustawienie się w czasie karmienia bywa dokuczliwe. Do większej części sylwetek odpowiada poduszka w kształcie litery C, która daje właściwe podparcie dla ramienia i zapewnia perfekcyjne ułożenie malucha.


Można zdecydować się na poduszkę ze specjalnym paskiem i szansą zaczepienia jej naokoło pasa, bądź bez tej opcji. Na rynku są również specjalne poduszki dla bliźniaków, jak również w wersji podróżnej, bezproblemowe do przenoszenia dzięki swoim mniejszym wymiarom.


Inne artykuły

Jak najlepiej zadbać o swoje dziecko zimą? Porady dla początkujących rodziców

Ciąża
Redaktor: iStockphoto.com
Jeżeli akurat masz swe pierwsze dziecko, wiesz dobrze, jak duża wiąże się z tym odpowiedzialność - chyba każdy rodzic pragnie dać swemu dziecku wszystko to, co dobre.


Niektóre mamy uwielbiają poduszki w postaci podparcia podczas snu w ciąży, które następnie używają do karmienia maluszka.

W tym artykule są bardzo interesujące informacje, ale kiedy chcesz zgłębić więcej, odszukaj także inne dane, jakie są dostępne tutaj.

Poduszka do karmienia jest cennym artykułem, który sprawdza się zwłaszcza w pierwszych tygodniach po porodzie.
2020-08-08 07:57:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.