Co warto kupić, gdy mamy pierwsze dziecko? Co jest pomocne? Co może być przydatne?

Opieka nad małym dzieckiem to duże wyzwanie, szczególnie jak jest to pierwszy niemowlak w rodzinie. Trzeba pamiętać o właściwej trosce, która zapewni naszemu maleństwu zdrowe i szczęśliwe wzrastanie. Żeby tak było trzeba pamiętać o wielu elementach, jakie spowodują, że taka opieka okaże się bardzo efektywna. Spośród różnego rodzaju rzeczy warto zwrócić uwagę na otulacze dla niemowląt. Owijanie noworodków i niemowląt zaraz po urodzeniu zalecają pediatrzy. To bardzo naturalna i znana od wieków metoda uspokajania małych niemowlaków.

otulacz dla niemowlaka
Redaktor: Bill & Vicki T
Na podstawie: http://www.flickr.com
Otulanie da dziecku poczucie bezpieczeństwa oraz działa uspokajająco na płaczące niemowlaki.

Wejdź na ten odnośnik oraz zgłąb oprócz tego więcej szczegółów w ofercie (www.navyblueforkids.com/kategoria-produktu/kocyki/) - one także powiększą Twoją wiedzę na rozpatrywany w tym artykule problem.

Tego typu ograniczenie ruchów, a jednocześnie przyjemny dotyk tkaniny na skórze przypominają maluchom jak czas, kiedy były w brzuchu u mamy. Otulacze dla niemowląt pomagają dziecku w adaptacji do innych warunków, akceptacji ogromnej swobody ruchów. Jest to w stanie zmniejszyć objawy kolki u niemowlaków, gwarantuje spokojniejszy sen. Otulone niemowlęta dobrze śpią, bo mają rączki ograniczone otulaczem. Bardzo istotne jak i przydatne są też nianie elektroniczne. Tego typu urządzenie poinformuje nas, gdy niemowlę właśnie się zbudziło i płacze. Taka niania składa się z nadajnika i odbiornika. Jej funkcjonowanie polega na przekazywaniu dźwięków, czyli płaczu czy gaworzenia przy pomocy mikrofonu z miejsca gdzie znajduje się dziecko do stacji opiekuna. Często tego typu nadajnik przypomina trochę krótkofalówkę. W sklepach odnaleźć można nianie, jakie mają tylko nadajnik, zaś odbiornikiem będzie tu nasz telefon.


Inne artykuły

Jak wykończyć pokój swojego dziecka? Zobacz, jakie przygotowaliśmy dla Ciebie wskazówki!

produktów
Na podstawie: http://royaldecor.pl/
Jeżeli jesteś właśnie na etapie urządzania pokoju dla swojego malucha, wówczas bez wątpliwości przydadzą Ci się wszelkiego rodzaju inspiracje. Pamiętaj, iż pokój musi być zarówno funkcjonalny, jak i dostosowany do wieku Twego dziecka i jego zainteresowań - jednym słowem czeka na Ciebie naprawdę ciężkie zadanie!

elektroniczna niania
Takie urządzenie działa bardzo sprytnie, bo zapisujemy w nadajniku po prostu numer, pod który dzwoni niania, gdy dziecko zaczyna płakać. Do wyboru są dwa typy takich urządzeń: analogowe i cyfrowe. W tych pierwszych sygnał jest ciągły, przetwarzany w naturalnej postaci. Sprawia to, że czasami zdarzają się różnego typu zniekształcenia czy zakłócenia, które trochę przeszkadzają w używaniu takiego sprzętu. W modelu cyfrowym sygnał przekazywany jest w formie cyfrowej, dzięki czemu jak zdarzają się zniekształcenia i zakłócenia to w minimalnym stopniu.
2020-01-27 07:30:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.