Drony zaatakowały rynek elektroniczny i kradną tym samym serca klientów! Warto już dziś sprawdzić DJI Phanton Advanced i 3 dr solo!

Na współczesnym, cały czas przekształcającym się rynku elektroniki i gadżetów już jakiś czas temu zaczęły królować drony. Są one małe i tak naprawdę to jak na swoją zaawansowaną innowacyjność stosunkowo tanie. Obsługa drona DJI Phantom 3 Advanced lub 3dr solo jest absurdalnie prosta, więc dziecko może całkiem sobie z nią poradzić. Z innej strony patrząc, wprawiona osoba, która zna drona, ma możliwość sprawić, że będzie on profesjonalnym urządzeniem do filmowania i fotografowania.


dron
Redaktor: Ryan Dickey
Na podstawie: http://www.flickr.com
DJI Phantom 3 Advanced to nowy produkt w branży - zobacz więcej. Firma DJI i jej asortyment to współcześnie jedne z najczęściej rozpoznawalnych sprzętów tego rodzaju na rynku. W porównaniu z poprzednikami, trzeba podkreślić, że w tym wydaniu zaszło parę modyfikacji w kwestii sprzętowej. Urządzenie zauważalnie sprawniej czuje się w przestrzeni, a do posiadanej już łączności gps dołączono też obsługę systemu glonass.

Najważniejszą wiadomością i nowatorską zmianą w DJI Phantom 3 Advanced jest załączenie dwóch mniejszych obiektywów na korpusie, co pozwala mu widzieć wszystko co toczy się naokoło. Naturalnie główna kamera jest na swym miejscu. Takiego rodzaju interesujące rozwiązania gwarantują bez problemu przemieszczać się w powietrzu, zwłaszcza w takich strefach, w których zasięg gps może zawieść.

Przyjemnośc poszczycenia się innowacyjnym urządzeniem ma też firma 3D Robotics. Ich najnowszy produkt dzierży nazwę 3dr solo. Ma on precyzyjny kontroler lotu PIXHAWK 2 oraz dwa pokładowe komputery, każdy o mocy 1 Ghz. Co interesujące urządzenie to jako pierwsze w branży posiada guzik zatrzymania, dzięki czemu można zatrzymać go w locie. Za sprawą zastosowania narzędzie 3 osiowego gimbału zupełnie będzie można sterować funkcjami kamery go pro podczas pracy, a dodatkowo przetwarzać obrazy w jakości HD na odległość 1km.


Dodatkowo dron 3dr solo będzie posiadał specjalnie dedykowaną dla siebie aplikację na smartfony. Ci, którzy kupią takiego rodzaju drona z kamerą uzyskają możliwość całkowicie komfortowego weryfikowania atrybutów pracy urządzenia, a dodatkowo pozwoli to też w zupełności zaplanować automatyczny lot.

Duże i bogate możliwości zakresu i funkcji automatycznych drona, to jedne z najbardziej interesujących kwestii określających to urządzenie.
2019-02-26 19:53:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.