Najpiękniejszym darem dla wszystkich rodziców bywa ich dziecko - od pierwszej minuty po urodzeniu uwielbiają je całą duszą

Niejedna para marzy o tym, aby mieć maleństwo. Gdy uda im się począć potomka, są zwykle w siódmym niebie. Kobieta zwykle odczuwa to znacznie mocniej, ponieważ to ona nosi pod sercem nowe istnienie.


Lekarz endokrynolog
Redaktor: COM SALUD Agencia de comunicación
Na podstawie: http://www.flickr.com


Inne artykuły

Czapka dla noworodka powinna być wiązana

atrakcje
Redaktor: Sharon & Nikki McCutcheon
Na podstawie: http://www.flickr.com
Gdy chcemy posiadać gwarancję, że własnym pociechom okaże się być ciepło i że nie będą zmarznięci z odkrytą głową, to koniecznie musimy zainwestować w dobre czapki.


Pierwszy rok życie swojego potomka mama spędza z nim, ponieważ przebywa na urlopie macierzyńskim. Później zaczynają się problemy, ponieważ rodzicielka powinna wrócić do biura. Zwykle wtedy pomocne okazują się mamy czy teściowe lub trzeba znaleźć nianię. Gdy jednak nasza kruszyna podrośnie na tyle, aby zapisać ją do przedszkola, to musimy podumać, jaką placówkę wybrać. Jeżeli mieszkamy w stolicy, a dokładniej na jej prawym brzegu, to warto szukać placówki, która jest blisko naszego mieszania. Jeżeli niezbędne jest nam przedszkole Białołęka posiada co najmniej kilka świetnych placówek, gdzie nasz urwis będzie się wyśmienicie czuł oraz prawidłowo rozwijał. Dziś przedszkola spełniają najwyższe normy dotyczące bezpieczeństwa czy jedzenia. Możemy więc być pewni, że nasz brzdąc będzie posiadał najlepszą opiekę. Sam fakt wyprawy do przedszkola będzie dla małego na pewno sporym przeżyciem, zwłaszcza jeśli jest jedynakiem. Tam spotka rówieśników i w końcu będzie mógł się z nimi bawić. Przy zapisie dziecka do przedszkola należy zapytać czy mają plac zabaw i jak organizują brzdącom czas, by te się nie nudziły.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.