Zima wydaje się być taką porą roku w Polsce, którą jedni kochają, a inni nie znoszą

W ostatnim czasie rodacy skarżą się na zimy w naszym kraju. Nie mamy mrozu ani śniegu, zatem smuci to najmłodszych. Bywa mokro i ponuro - dorośli mają depresje.


Jest zmienna i nieprzewidywalna pogoda - mnóstwo osób choruje.


Dziecko z pluszakiem
Redaktor: Miles Bannan
Na podstawie: http://www.flickr.com


Inne artykuły

Rekrutacja do przedszkoli we Wrocławiu

salon
Redaktor: Random Retail
Na podstawie: http://www.flickr.com
Rekrutacja dla przedszkolaków odbędzie się na przełomie kwietnia oraz maja 2017 roku. Znane są już kryteria rekrutacji do przedszkoli we Wrocławiu.


Aktualnie prawo nakazuje przyjąć do przedszkola w rejonie zamieszkania każde chętne dziecko w wieku od 3 do 6 lat.


Jeśli pomyśleć chwilę nad zimami w naszym kraju, to ostatnie lata uświadamiają nam, że doprawdy coś niepokojącego dzieje się z tą pogodą. Dzieciaki prawie nigdy nie widzą śniegu w czasie Bożego Narodzenia, co w latach młodości naszych babć było nie do pomyślenia. Zmienność i kapryśność aury także źle wpływa na nasze samopoczucie. Regularnie czujemy się zmęczeni. Wahania temperatur powodują także, że nie zawsze wiemy w co się ubrać. To z kolei może być przyczyną przeziębień, gdy ubierzemy się zbyt cienko, a na ulicy będzie mokro i nieprzyjemnie. Z tego powodu należy kupić dla całej rodziny ciepłe oraz przyjemne w dotyku szlafroki. Rzecz jasna dla dzieci powinny być one szczególne, żeby zachęciło to nasze szkraby do ich wkładania. Szlafrok chłopięcy może mieć wyszyte na przykład logo ukochanego zespołu piłkarskiego albo plakat z ostatniego filmu akcji - chociażby z Gwiezdnych Wojen. Warto, żeby nasz syn wybrał szlafrok osobiście - w końcu to on powinien się w nim fajnie czuć. Każda mama zdaje sobie sprawę z tego, że po kąpieli ich dzieci uwielbiają spędzać czas z nimi w salonie i nie mają ochoty iść spać. Wygłupiają się oraz biegają.


By w mroźne wieczory mogły to czynić bez strachu, że zachorują, to musza mieć na sobie oczywiście szlafrok. Musimy je tego nauczyć - najlepiej samemu dając dobry przykład.
2018-01-18 11:07:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.