Pierwsza wyprawa maluszka

Święta tuż, tuż. Czas przygotowań, wypieków i porządków. Lecz nie dla młodej mamy. Albowiem dla „świeżo upieczonych” rodziców najważniejsze jest ich Maleństwo, przeważnie przyjmują zaproszenie na święta od kochających dziadków. Jak przygotować się z niemowlęciem do dalszej drogi?
Butelka dla dziecka
Redaktor: Loni Townsend
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zacznijmy od najważniejszego: mleka. Mamy, które karmią piersią, ten punkt mogą pominąć. Zalecamy jednak zaopatrzyć się w laktator. Po co, jeśli i tak jedziemy z maluszkiem – zapyta mama. Ano z tej przyczyny by podarować sobie choć momenty wytchnienia. Karmienie na żądanie w czasie łamania się opłatkiem czy śpiewania kolęd przy pełnym gości stole, może przeszkodzić w świętowaniu. Uszykowanie pojemnika z odciągniętym mlekiem spowoduje, że mama znajdzie chwilę czasu dla siebie, kiedy ciocia lub tata będą zajmować się dzieckiem. Laktator Avent (www.nodik.pl/dla-mamy-laktatory-avent-philips-c-7,6.html), który znajdziemy w wersji ręcznej oraz elektrycznej to niezastąpiony pomocnik każdej mamy.
http://nodik.pl/karmienie-smoczki-do-butelek-c-29.html
Avent to również gama akcesoriów dziecięcych, która ułatwia opiekę nad noworodkiem – zacząwszy od błyskawicznie działających i prostych w obsłudze podgrzewaczy do butelek oraz dań w słoiczkach, poprzez akcesoria do pielęgnacji dziecka oraz wkładki laktacyjne, zapewniające bezpieczeństwo i wygodę w czasie karmienia piersią. Cieszącymi się największą popularnością produktami firmy Avent są butelki, z niesamowicie czułym zaworem antykolkowym, a także smoczki do butelek, które zostały stworzone na wzór matczynej piersi, które naśladują jej ruch i elastyczność. W związku z tym, jeżeli nie karmimy naturalnie, zabierzmy butelki, proszek do przygotowania mieszanki, smoczki oraz picie.


Inne artykuły

Wanienka przeznaczona dla dziecka - a więc, kąpanie małego dziecka nie musi być straszne!

wanienka dla dziecka
Redaktor: reynermedia
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każda mama wie, jak ważna bywa odpowiednia higiena małego dziecka, które jeszcze nie umie pomyć się same. Do jeszcze niedawna kąpiel malutkiego dzidziusia posiadała jedynie jedno uproszczenie - wanienkę, która to można było ustawić wewnątrz jakimś bardziej wysokim miejscu, dla przykładu na stole, aby było łatwiej utrzymać w niej dziecko.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.