Z jakiego powodu powinnyśmy zakupić laktator?

Święta tuż, tuż. Czas przygotowań, kulinarnych popisów i porządków. Ale nie dla młodej mamy. Albowiem dla „świeżo upieczonych” rodziców najważniejsze są chwile z maluszkiem, często przyjmują zaproszenie na święta od najbliższych. W jaki sposób przygotować się z dzieckiem do dalszej drogi?


Butelka dla dziecka
Redaktor: Loni Townsend
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zacznijmy od najważniejszego: mleka. Mamy, które karmią piersią, zadanie mają ułatwione. Zalecamy jednak zabrać laktator. Z jakiej przyczyny, skoro i tak jedziemy z maluszkiem – zapyta mama. Ano po to by podarować sobie chwile wyciszenia. Karmienie na żądanie w trakcie łamania się opłatkiem czy śpiewania kolęd przy rodzinnym stole, może każdą mamę troszkę zirytować. Przechowywanie butelki z odciągniętym mlekiem spowoduje, że mama znajdzie chwilę czasu dla siebie, kiedy babcia lub tata będą zajmować się dzieckiem. Laktator Avent , który znajdziemy w wersji ręcznej jak i elektrycznej to najlepszy zakup.
nodik.pl, sklep z zabawkami, artykuły dla dzieci

Avent to także cała paleta akcesoriów dziecięcych, która pomoże nam zadbać o malucha – zacząwszy od szybkich i banalnie prostych w obsłudze podgrzewaczy do butelek oraz żywności, poprzez akcesoria do pielęgnacji dziecka oraz wkładki laktacyjne, zapewniające bezpieczeństwo i wygodę w okresie laktacji.
Najbardziej znanymi produktami firmy Avent są butelki, z niezwykle czułym zaworem antykolkowym, a także smoczki do butelek, zaprojektowane na wzór piersi matki, które naśladują jej ruch i miękkość. Z tego powodu, jeśli nie karmimy naturalnie, zabierzmy butelki, proszek do przygotowania mieszanki, smoczki i picie.


Potrzebne nam także będą akcesoria do przewijania malucha. Należy zabrać pieluszki na zmianę, krem przeciw odparzeniom, woreczki na wykorzystane pieluszki oraz opakowanie nawilżających chusteczek. Dzięki chusteczkom jesteśmy w stanie delikatnie i bezproblemowo odświeżyć skórę dziecka. Równocześnie oczyszczają i nawilżają, dbając o kondycję delikatnej, skóry niemowląt. Po ich zastosowaniu nasz mały podróżnik jest odświeżony jak po zwykłej kąpieli.
Oprócz pełnej po brzegi walizki, potrzebne okażą się również: masa cierpliwości i wiara, iż będą to jedne z najpiękniejszych świąt.
2018-06-22 12:56:22
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.