W JAKI SPOSÓB MOŻNA PRZEDŁUŻYĆ WŁOSY

My kobiety mamy to do siebie, że naprawdę ciężko nam wybrać fryzurę, z której byłybyśmy zadowolone na długi czas. Wszyscy fryzjerzy dobrze wiedzą, że panie potrafią nieźle same namieszać sobie na głowie, a później liczą na to, że fryzjer coś z tym wszystkim zrobi.
Dlatego ogłaszamy apel do każdej kobiety z osobna, jeśli chcemy zmian na naszych głowach, czy to w kwestii odcienia włosów, czy też ich długości to zdecydowanie skorzystać z profesjonalnych usług, bo tylko wtedy będziemy miały pewność, że nie poniszczymy włosów. A jeżeli marzą nam się długie i gęste włosy, a naturalne mamy cienkie i przerzedzone włosy to zawsze możemy pomyśleć o przedłużaniu włosów - jak przedłużyć włosy? Metod jest sporo. W jednych zakładach zaproponują nam keratynowego przedłużanie włosów a w innym zakładzie polecą przedłużanie włosów na ringi. Zawsze sposoby przedłużania włosów są dobierane do typu włosa konkretnej osoby.

Dłuższe włosy w parę chwil Panie w czasopismach stale nas zaskakują. Raz ich włosy są rude i długie innym razem są blondynkami ściętymi na krótko. I chociaż zdajemy sobie sprawę, że ogromna w tym zasługa stylistów, którzy pięknie wybierają wszelkiego rodzaju treski, peruki, to my płeć piękna, na co dzień również chciałybyśmy być jak kameleon i móc, co chwila zaskakiwać innymi włosami. Stąd też dla nas normalnych śmiertelniczek najfajniejszym rozwiązaniem jest przedłużanie włosów. Koszt tej usługi nie jest duży i w dodatku są sposoby przedłużania włosów, które możemy wykorzystać w domu, samodzielnie. Wystarczy, że zainwestujemy w doczepianą kitkę, czyli koński ogon w kolorze naszych włosów lub w treskę, która zwiększy gęstość naszych włosów. Taka samodzielna zmiana długości włosów nie zniszczy naszych włosów. Możemy też wybrać się na profesjonalny zabieg przedłużania włosów do zakładu fryzjerskiego. Ta rozwiązanie jest dobre dla ludzi, którzy naprawdę nie mogą zapuścić swoich włosów, a też chciałyby, chociaż przez moment mieć naprawdę długie i gęste, piękne włosy jak z reklamy. Metod przedłużania fryzjerzy znają od kilku do kilkunastu. Mimo, to przeważnie w konkretnym salonie włosy przedłużane są na dwa lub trzy sposoby, wszystko zależy od umiejętności fryzjer. Warto jest popytać wśród znajomych, które mają przedłużone włosy, czy są zadowolone, bo mimo wszystko przedłużone włosy potrzebują większej ilości czasu przy ich pielęgnowaniu. A najistotniejsze jest to jak doczepione włosy zachowują się, kiedy nasze własne stale rosną i czy zawsze, przy każdej metodzie musimy po zdjęciu doczepów ścinać sporą ilość naszych włosów?

Inne artykuły

Mężczyzna, który planuje oświadczyć się swej partnerce, nieraz staje przed ciężkim wyborem

pierścionek
Redaktor: Nana Louise Nielsen
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jak uniwersalnie wiadomo punktem zwrotnym dla związku kobiety i mężczyzny są zaręczyny. To one prowadzą prosto do ślubu, który wiąże dwie osoby i jest początkiem ich lepszego, wspólnego życia. Niemniej należałoby pamiętać, jak kłopotliwa i zawiła może być droga, która do tego wiedzie. A rozpoczyna się już od doboru pierścionka, co dla niejednego mężczyzny bywa sporym wyzwaniem. W całą intrygę wciągane są koleżanki czy też i familia nadchodzącej panny młodej. A jak wiadomo, dla dziewczyny jest to nadzwyczajnie ważna chwila, w związku z tym wszystko musi być wspaniałe.
2019-04-15 07:46:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.