Bardzo szczęśliwe dziecko, czyli które bajki i motywy bajkowe cieszą się dzisiaj pośród pociech największym uznaniem

Każdy z nas będąc dzieciakiem oglądał różnorodnej bajeczki. Dzisiaj niewiele się w tej kwestii nie zmieniło. W dalszym ciągu nasze dzieci chętnie spędzają czas, oglądając swych ulubionych bajkowych bohaterów. Czy Myszka Miki wciąż jest popularna. Czy Żwirek i Muchomorek to bohaterowie nadal znani naszym pociechom?
gry dla dzieci
Redaktor: Cristian Bortes
Na podstawie: http://www.flickr.com
Bez wątpienia sporo uległo zmianie, jeśli chodzi o bajki. Obecnie dzieci oglądają bajki troszeczkę inne niż te, które niegdyś sami oglądaliśmy. Nie oznacza to mimo wszystko, że nie ma dzieci, które nie oglądają tych bajek, które oglądali jeszcze ich rodzice. Jedną z takich bajek, który nadal zyskuje uznanie dzieci jest „Żwirek i Muchomorek”. To bajka bardzo pogodna i niezwykle kolorowa (użyteczna strona). Z pewnością głównie tymi cechami podbija serca naszych pociech. Współczesną bajką, jaka wzbudza podziw najmłodszych jest świnka Pepa. Będzie to bajka, która pod względem oprawy graficznej może nieco zaskoczyć również rodziców. Świnka Pepa nie przypomina bowiem za bardzo grafiki, którą sami znamy z bajek z okresu własnego dzieciństwa. Współczesnym dzieciom przypada do gustu. Hitem są również bajki Lego. Wszystkich, których ciekawi tematyka taka jak bajki Lego musi wiedzieć, że Lego Hero Factory to także wielki hit pośród naszych dzieci.


Inne artykuły

Gadżety najwyższej jakości, dla dzieci w każdym bez wyjątku wieku

zabawki
Redaktor: Drewniaczek.eu
Na podstawie: Drewniaczek.eu
Gadżety wysokiej wartości, dla dzieci w każdym wieku. Łatwo przekonać się, że chodzi o gadżetach sklepu z zabawkami Fisher Price, bo to dokładnie ta marka, jako jedna z nielicznych charakteryzuje się tak ogromnym doborem produktów dla najmłodszych, niezależnie od płci, metryczki, lub posiadanych zdolności. W asortymencie tej firmy wyszukać da się nie tylko typowe zabawki, jakie jest możliwość znaleźć w każdym innym miejscu, ale jeszcze gadżety służące edukacji dziecka, różnego typu planszówki, bądź każdy pozostały dobytek, z którego skorzystają dzieci.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.