Co dobrze jest obecnie podarować świeżo upieczonej mamie oraz maluchowi, żeby prezent był rzeczywiście przydatny?

Moment, w którym przychodzi na świat dziecko to kategorycznie jedna z najważniejszych chwil w życiu dla rodziców. Nie można się temu dziwić, ostatecznie dziewięć miesięcy czeka się na pojawienie się ważnego członka rodziny.


W Polsce podczas pierwszych odwiedzin szkraba i jego mamy dobrze jest wręczyć niezobowiązujący prezent.
mama z dzieckiem
Redaktor: Haylee Sherwood
Na podstawie: http://www.flickr.com
Niekiedy przyjaciele lub rodzina mają kłopoty z wybraniem czegokolwiek stosownego, ponieważ nie wiedzą co może się przydać dziecku. Zazwyczaj interesującym rozwiązaniem są po prostu najbardziej praktyczne prezenty, w szczególności że przygotowanie wyprawki dla dziecka to wielki wydatek, tym samym można odrobinę odciążyć rodziców.
Pomysł na prezent dla dziecka? Standardem są ubranka. Gdy nie wie się, który rozmiar wybrać, zawsze dobrze jest kupić większą odzież. Zobacz więcej: Pontipino.pl. Z jakiego powodu? Dziecko rośnie jak na drożdżach, więc z pewnością będzie mogło bardzo szybko wykorzystać sprezentowane ubranka, a rodzicom bez wątpienia się przydadzą, w szczególności że noworodki trzeba kilka razy przebierać. Ubranka muszą być uszyte z wygodnych oraz pozwalających oddychać materiałów. Można zdecydować się na przykład na body, kaftaniki lub pajacyki zapinane na brzuchu, które bez problemu się zakłada. Rodzice nie pogniewają się na dodatek na zapas pieluszek, jakich ilość jest wręcz nieoceniona, jeśli weźmie się pod uwagę fakt, że pieluchy zmienia się parę razy w ciągu dnia.
dziecko z maskotką
Redaktor: Raoul Snyman
Na podstawie: http://www.flickr.com

1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.