Co kupić w podarku dla noworodka?

Podarunek dla oseska bywa ogromnym wyzwaniem. Kiedy jesteśmy doświadczonymi rodzicielami mamy co najmniej jakieś pojęcie, czego może potrzebować osesek bądź/oraz świeżo upieczony rodzic.


Jeśli sami nie posiadamy dzieci, kupić prezent dla niemowlaka będzie nam trudniej.
klimatyzatory
Na podstawie: http://e-link24.pl/


fotos - klocki
Redaktor: mac_filko
Na podstawie: http://www.flickr.com


Pomnijcie o jednej ważnej sprawie - w chwili gdy potomek przychodzi na świat nawet w największym stopniu nieogarnięci rodzice raczej gros rzeczy już mają. Stąd trzeba niezmiernie uważać, ażeby rzeczy nie zdublować. To trochę jak ze ślubem - nikt nie chce skończyć z dwoma mikrofalami - w tym przypadku nie pragniemy trzech mat edukacyjnych dla przykładu. Gdy pragniemy kupować coś z tak zwanej listy towarów pierwszej potrzeby, powinno się spytać się czy rodzice są już w posiadaniu tej rzeczy. Jeśli chcemy kupować coś "dużego" np. leżaczek bujaczek, warto wziąć pod uwagę nie jedynie fakt, czy rodzice już go mają, ale też to że mogą mieć w tej gestii własny gust a także upodobania.


Wiele zależy od tego kim jesteśmy dla noworodka a także jego rodziny. Bliska familia dla przykładu dziadkowie, kupują z reguły większe upominki - tutaj warto aby skorzystali z mej rady wyżej - pogadajcie z rodzicami, popytajcie się ich co chcą oraz proszę ! nie oceniajcie oraz nie wiedzcie lepiej. Sądzę, iż kiedy idzie o familię, pieniążki faktycznie nie są najgorszym upominkiem, a często pozwolą uniknąć nieporozumień.
Jeśli idzie o przyjaciół bliższych a także dalszych - no cóż czasem czujemy, iż pieniędzy nie wypada dać, nie wiemy w jaką sumę ustrzelić itp. Bombowym podarkiem są dekoracje pokoju dziecięcego.
2018-01-18 12:13:58
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.