Relacje międzyludzkie nigdy nie są poprawne. To czyni nasze życie takie ciekawe, choć często to przeszkadza w normalnych relacjach

Nie zawsze wszystko się udaje, to wszak kwintesencja życia, że raz jest rewelacyjnie, a po pewnym czasie wręcz tragicznie. Jeśli powiadamy o trwaniu to jednak przez większość czasu jest stateczne i niezbyt ekscytujące. Znaczna większość z nas musi pracować, nie mamy pod dostatkiem czasu na realizowanie swoich pasji, nie zarabiamy tyle, ile byśmy pragnęli. Egzystencja więc to prosta linia, stałe tętno, czasami tylko przerywane poprzez podnoszące ciśnienie zdarzenia – błogie oraz nieco gorsze.
małżeństwo
Redaktor: Ben Seidelman
Na podstawie: http://www.flickr.com
Podobnie możemy powiedzieć o związkach, które są przecież naszym całym życiem.

Ten sensowny serwis www (https://www.goodcaffeine.pl/dzierzawa-ekspresow-do-kawy/) ma pokrewne dane na omawiany wątek. Koniecznie zobacz to teraz, ponieważ zdobyte informacje zupełnie Cię wciągną.

Podczas gdy się zakochujemy to jakby wszystko nieoczekiwanie stawało się prostsze i barwniejsze. Nie myślimy już o ponurych chwilach, nasycamy się daną chwilą. stajemy się podekscytowani i pragniemy więcej takich przyjemnych doznań. Psycholodzy zinterpretują ten stan jako „romantyczny”, lekko filmowy, przyjemny jak nagły wybuch wiosny w środku zimy, ale na pewno nie trwający wiecznie. Nawet w filmach o tematyce romantycznej ten stan nie trwa stale, pojawia się jakiś kłopot, który naraża na próbę naszą więź.


Taki obraz filmowy jednakże zawsze dobrze się kończy, a dalsze życie nie jest już pokazane. A to dopiero w nim, w tym codziennym życiu nasz związek wystawiony jest na największą próbę – prawdziwe, niekiedy monotonne, czasem w wyższym stopniu ekscytujące, życie. To jest wówczas próba czasu, która pokaże czy rzeczywiście jesteśmy dla siebie stworzeni. To w tym okresie rozpatrują się losy naszego związku (wszystko co musisz wiedzieć na temat terapii par). W gruncie rzeczy to w każdym czasie może wybuchnąć kryzys, ale nie ma taks, bo każda relacja jest przecież inna. Niektórzy mają już jednakże takie problemy w przeciętnej komunikacji, tak nie zdołają znaleźć źródła swoich kłopotów (a chcą!), że decydują się na terapię małżeńską.


Inne artykuły

Gry planszowe

Pionki gry planszowej
Redaktor: VasenkaPhotography
Na podstawie: http://www.flickr.com
Niezwykłe dopracowanie oferowanych dzisiaj na rynku rozrywek wynika przede wszystkim z tego, że konsumenci mają niezwykle sprecyzowany gust. Ich wymagania są sukcesywnie spełniane przez zaangażowanych w swoją pracę fachowców. Nie boją się oni sięgać po nowatorskie funkcje, bo to właśnie one pomagają rozwijać propozycje. Ceniony aktualnie sklep z grami realizuje wszelkie zamówienia w sposób systematyczny, dlatego staje się coraz bardziej rozpoznawalny na rynku. W sklepie nierzadko można liczyć na atrakcyjne przeceny, jakie dają się zauważyć.


małżeństwo
Redaktor: Garry Knight
Na podstawie: http://www.flickr.com
Taka kuracja częstokroć likwiduje dużo problemów, ale uwaga(!) działa tylko wówczas, gdy w rzeczywistości dwie osoby tego naprawdę chcą. Jeśli jednak tylko jedna osoba będzie tego pragnęła, a druga nie będzie widziała problemu, to szansa na uratowanie związku niestety raptownie spada. Niemniej, czasem każdy związek wystawiony jest na próbę i jakoś udaje się stłumić kryzys bez kuracji, więc może zanim się na to zdecydujemy, spróbujmy powalczyć sami, być może to się opłaci.Wyświetl większą mapę
2019-03-07 07:46:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.