Słodki sen

Przy kompletowaniu wyprawki dla dziecka, warto zadbać o jego bezpieczeństwo. Kiedy niemowlę zaczyna raczkować lub chodzić jest narażone na różnego rodzaju niebezpieczeństwa: wystające kanty, szklane dekoracje, stojące na meblach, które maluch może ściągnąć i zrobić sobie krzywdę.


Opieka nad małym dzieckiem wymaga wyjątkowej uwagi, a do tego wiele mam ma obowiązki związane z prowadzeniem domu. Ponadto podczas zabawy może dojść do wielu niebezpiecznych sytuacji, dziecko może zlecieć z kanapy lub uderzyć się o meble. Dlatego świetnym rozwiązaniem jest kojec dla dziecka. Jest wiele teorii, według których takie rozwiązanie ma wiele minusów. Jednak są też te pozytywne i na szczęście jest ich większość , że kojec idealnie się sprawdza. Pani Natalia, mama małej Hani, przyznaje, że kojec dla dziecka to duża wygoda: „Mogę spokojnie zrobić obiad czy pranie, podczas gdy moja córeczka baraszkuje w kojcu. Mogę ją na chwilę zostawić samą, beż żadnej obawy, że coś jej się stanie.”
Jakie kolory do pokoju dziecięcego
Redaktor: Benjamin Moore
Na podstawie: Benjamin Moore

Następnym plusem kojca jest opcja nabycia modelu z łóżeczkiem. Sama konstrukcja również ma wiele korzystnych aspektów. Przede wszystkim kojec jest wysoki, dzięki czemu dziecko podczas zabawy czy próby wydostania się nie wyleci i nie zrobi sobie krzywdy. Ma metalową budowę, co zabezpiecza przed przewróceniem, a dzięki materiałowym wykończeniom dziecko nie podrażni sobie skóry. Każdy kojec ma dodatkowo wmontowane obrotowe kółka, dzięki temu można go przemieszczać i stawiać w różnych stronach mieszkania.

Więcej na cebababy.pl
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.