Rozrywka dla Twojego dziecka? Jest wiele możliwości!

Okres dzieciństwa to w większość czas nieskończonej wyobraźni i magii. Tak to już jest, iż w tym wieku dziecko powinno rozwijać się właśnie w tych sferach. Wiadomo, że ważne jest wychowanie, obowiązkowość, odpowiednie maniery, jednak, zabawa, gry, niezwykle rozwijają wyobraźnię i pomagają naszemu dziecku na rozwój emocjonalny.

Lego Super Heroes
Redaktor: Redazione Fuorigio.co
Na podstawie: http://www.flickr.com
Pamiętajmy jednakże, iż liczą się mądre zabawy i inteligentny sposób spędzania czasu. Nie pozwólmy, aby nasze dziecko grało cały czas w jakieś gry „strzelanki”, aby stale siedziało przy komputerze i szukało czegoś w internecie. Znajomość nowoczesnych narzędzi jest niezwykle ważna, to prawda, jednakże przesada to zły doradca. Co więc jest najlepsze dla dziecka?

Zdecydowanie zabawy, które w naturalny sposób rozwijają wyobraźnię, a więc te spędzone na zewnątrz, na dworze. Nic nie pomaga w rozwoju dziecka, jak poznawanie świata takim, jaki jest. Powinniśmy więc oderwać go od telewizora czy komputera i zabrać na przykład do parku. Opisywać naturę, pokazywać i objaśniać dlaczego tak jest, a nie inaczej, co istotne, mówić do niego, jak do dorosłego i traktować poważnie, nie wyśmiewać z naiwności tylko zachwycać się jego wątpliwościami. Wiele z nich nas samych może zaskoczyć i będziemy zachwyceni tym nowym spojrzeniem na świat. Taka rozrywka nie dość, że pożyteczna poznawczo to także wpływa na kondycje, ruch z naszym dzieckiem to czysta przyjemność.

Jeśli jednak aura na dworze jest okropna, że nawet pies nie chce wyjść na zewnątrz, należy odnaleźć coś interesującego do roboty w domu. Niezawodne już od lat, rozwijające wyobraźnie i uczące logicznego myślenia, są klocki lego. Zwłaszcza ciekawy jest zestaw Lego super heroes. W Lego super heroes znajdziesz wszystko, co w najwyższym stopniu fantastycznego w świecie Twoich najbardziej lubianych bohaterów. W tej niezwykłej grze odnajdziesz idealny zbudowany świat i niezwykłą zabawę.

Klocki lego
Redaktor: Phil Oakley
Na podstawie: http://www.flickr.com
Historia w grze zachęca, żeby spróbować.

Znajdują się tam najbardziej niedobrzy złoczyńcy, których mogłeś już poznać z uniwersum Marvela, czyli Dr. Doom, Green Goblin lub Venom. Wszyscy oni łączą swoje moce, ażeby zrobić bałagan na świecie. W Lego Marvel Super Heroes możesz sterować aż 150 postaciami. Wśród nich znajdziesz Twoich ulubionych bohaterów, na przykład, Iron-Man, Spider-Man czy Hulk. Możesz także spotkać bohaterów, którzy jeszcze nie zawitali na srebrnym ekranie, pośród nich Spider-Woman czy Union Jack.
Trzeba przyznać, że to fantastyczna rozrywka, niezapomniane połączenie znanego produktu i fantastycznej marki lego. Świetne odwzorowanie świata Marvela, wiele ciekawych dodatków, różnorodność bohaterów i poziomów to pewność najlepszej rozrywki.
2014-10-27 16:27:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.