Świetna opcja na ślub

Gdy myślimy o czyimś ślubie w kościele to zdaje nam się, że musi to być podniosła chwila. Ale każdy wie jak jest. Bardzo często jest tak, że niestety jedynie państwo młodzi i najbliższa rodzina odczuwa wzruszenie. Czemu? Bo uroczystości kościelne na każdym ślubie są takie same.


Składanie przysięgi małżeńskiej
Redaktor: F. D. Richards
Na podstawie: http://www.flickr.com
Czasem zaskoczy wszystkich piękne wykonanie Ave Maryja, ale nic poza tym. A gdyby tak postawiono na przykład na kwartet smyczkowy na ślub wszystko miałoby całkiem inny wydźwięk i cała uroczystość byłaby naprawdę odświętnego wyrazu. Powinniśmy, więc wziąć to pod uwagę. Bo kiedy organizujemy ślub i wesele to najczęściej myślimy o tym, co należy załatwić z księdzem a później rozmyślamy już jedynie o tym, co powinniśmy załatwić na wesele, a całkiem zapominamy o tym, że już msza święta mogłaby być inna, dzięki pięknej muzyce kwartetu smyczkowego . Jeśli para przygotowująca się do ślubu nie wpadła sama na taki pomysł, a jesteśmy w miarę blisko z przyszłymi nowożeńcami to można opowiedzieć im o takiej możliwości, albo samodzielnie, będąc świadkiem, wszystko zorganizować. Byłby to jeden z lepszych podarków ślubnych.

W trakcie uroczystości ślubnej
Piękna oprawa muzyczna jest potrzebna i nie mówimy tu tylko o weselu, ale też o samą ceremonię ślubną w kościele. Warto byłoby zorganizować kwartet smyczkowy na ślub, żeby wszystko prezentowało się rzeczywiście godnie. Dziś wszystko uda się zorganizować wystarczy mieć tylko pewną ilość środków. Zamówienie takiego kwartetu na czas ślubu w kościele na pewno będzie w zasięgu finansowych możliwości pary, która bierze ślub. A przy okazji cała msza będzie faktycznie wyjątkowa. Tego typu muzyka nie jest słuchana, na co dzień, więc wszystko stanie się jeszcze bardziej odświętne. Poza tym wiadomo jak to zdarza się w niektórych kościołach, organista nie za każdym razem jest najbardziej muzykalnym człowiekiem na świecie. Dlatego naprawdę warto postawić na coś, żeby ślub okazał się wyjątkowy. A na pewno muzyka kwartetu smyczkowego podkreśli niepowtarzalny charakter uroczystości ślubnej. Między innymi z tego powodu powinniśmy , gdy myślimy o orkiestrze na wesele pomyśleć też o zespole smyczkowym na uroczystość w kościele.
2019-12-07 08:06:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.