Co zagwarantuje pociechom żłobek i dlaczego warto jest tam posłać swoje dziecko?

Tego typu placówki pojawiają się z myślą o takich dzieciakach i takich opiekunach, którzy pragną im zagwarantować nie jedynie rozwój umysłowy, świetną opiekę i edukacje wszechstronną, ale także rozwój fizyczny oraz budowanie talentów.


Dużo żłobków i przedszkoli proponuje swoim wychowankom szeroko pojętą paletę zajęć edukacyjno-sportowych, wyszkoloną kadrę trenerską i specjalizujących się w swej pracy pedagogów.
Jeśli interesuje Cię taki żłobek - http://fsa.edu.pl/zlobek-jezykowy/ Warszawa niech będzie miastem, w jakim rozpoczniesz szukać dla swojego dziecka odpowiedniej placówki. Zatrudniona w żłobku kadra jest stosownie wyszkolona i ma olbrzymie doświadczenie w pracy z dzieciakami. Wychowawcy w żłobku posiadają kierunkowe wyszkolenie, którym jest najczęściej położnictwo. Biorą udział w szkoleniach, które uczą ich opieki nad maluchami w wieku żłobkowym.


Warszawa
Redaktor: KOLORINO


sklep z zabawkami
Redaktor: U.S. Army Corps of Engineers
Na podstawie: http://www.flickr.com


wyobraźnia
Redaktor: You Tube - Tomasz Szafarek
Na podstawie: http://www.flickr.com


Do żłobka przyjmowane są dzieciaki powyżej ósmego mies. życia. Grupa najmłodsza jest przeznaczona dla 10 dzieci będących pod opieką trzech nauczycieli. Miesięczna opłata miejsca w takiej placówce wynosi zazwyczaj 990 zł. Cena ta obejmuje opiekę nad dzieckiem od 7-18.30. Zajęcia dla takich małych dzieci prowadzone są przez wychowawców oraz trenerów. Dzieciaki mają także zapewnioną opiekę psychologa i pielęgniarki. Są także zajęcia z jęz. angielskiego. Na tego typu lekcjach nauczyciele zwracają się do dzieci w języku polskim oraz angielskim. rodzice mogą również kupić dodatkowo zajęcia dodatkowe dla dzieciaków od 2 roku życia.
Są to codzienne lekcje z języka angielskiego z lektorem, zajęcia logopedyczne, warsztaty plastyczno-manualne oraz zajęcia sportowe i bajko-terapia. cena nie obejmuje jedzenia. Opłata niewykorzystana za jedzenie jest przenoszona zawsze na następny miesiąc. Nic zatem nie przepadnie.
2018-04-06 20:50:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.