W jaki sposób urządzić urodziny pociechy?

Zbliżają się urodzinki Twego malucha? O ile zamyślasz urodzinową balangę z pewnością chcesz, by było to zdarzenie, które twoja latorośl zapamięta na długa.


Poniżej odszukasz parę porad, które pomogą ci zaplanować doskonałą urodzinową balangę.
imprezka urodzinowa
Redaktor: brett jordan
Na podstawie: http://www.flickr.com


Tego typu przyjęcie dziecięce winno się składać z 4 elementów. Pierwszą jest przywitanie każdego z uczestników. Następną część możesz rozpocząć, gdy nadejdą wszyscy proszeni goście, będą to rozrywki oraz gry, które powinieneś doskonale przemyśleć w taki sposób, aby była to zabawa na długi czas. Kolejna część to częstowanie frykasami, ostatnia to pożegnanie - znakomicie, kiedy jest tak samo odświętne jak powitanie.


In vitro technicians at work
Redaktor: Luigi Guarino
Na podstawie: http://www.flickr.com


Wraz z potomkiem przyszykuj zaproszenia dla uczestników. Dopilnuj aby zaproszenie obejmowało też informacje ważne dla rodzicieli, zatem godzinę rozpoczęcia jak też orientacyjny czas trwania przyjęcia a także pożądany ubiór (jeśli maluchy powinny być przebrane czy też gdy przewidujesz zabawy, w ciągu których mogą się ubrudzić). By maluchy entuzjastycznie angażowały się w zabawy zaaranżuj im zawody z nagrodami. Perspektywa dostania choć niewielkiego podarunku migiem ośmieli je do gier. Jeśli mamy takową możność warto urządzić przyjęcie w ogrodzie. Maluchy będą czuły się swobodnie, nie przejmą wówczas się okruszkami. Dla dzieci do szóstego roku życia korzystniej urządzić poczęstunek przy stole. Starszym pociechom możesz zorganizować bufet.


1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.