Własnym dzieciom chcemy dać wszystko to co najlepsze

Od kiedy tylko na świecie pojawi się taka mała istotka robimy wszystko, aby maluchowi nie brakowało niczego.


To wszystko wynika z miłości - bezgranicznej i bezwarunkowej. Takie maluchy rosną zatem otulone tą miłością, która czasem bywa nie tylko ślepa, ale także ma możliwość dołożyć maluszkowi bardzo dużo stresu w późniejszym czasie.
maluchy
Redaktor: Bill & Vicki T
Na podstawie: http://www.flickr.com


zestaw
Redaktor: flattop341


Niemożliwe? Oczywiście, że możliwe, tylko w tym ogromie uczucia do brzdąca niezwykle ciężko to zauważyć. Od najmłodszych lat przecież maluchy mają zapewnione wszystko to, czego potrzebują. Z upływem czasu staramy się dawać to, o co poproszą - bo przecież tak trudno jest odmówić własnemu dziecku. Z tej miłości udaje nam się bezwiednie otaczać nasze maluchy pewnego rodzaju parasolem ochronnym - i to takim niezniszczalnym.

Czy ten artykuł Ci się podoba? Jeżeli tak, to żeby uzyskać podobne dane na prezentowany temat, spójrz na informacje (https://beforya.pl/category/bizuteria-na-halloween), one na pewno także przyciągną Twój wzrok.

Chronimy zatem te biedne maluchy przed całym złem świata. Śmiało wtrącamy się w zabawy dzieci gdy tylko zauważymy, że ktoś choćby słowem doprowadził do płaczu nasze maluchy. Kochani rodzice - nie tędy droga.

Kliknij serwis (http://www.eskulapmed.pl/). Na stronie zobaczysz interesujące informacje na to zagadnienie, opisane w naszymartykule.

Nawet maluchy muszą zdawać sobie sprawę z tego, że życie to nie same przyjemności, ale też nieraz i niemiłe doświadczenia. W jaki sposób mają się o tym przekonać, jeśli my nie dopuszczamy go do takich sytuacji. Pamiętajcie o tym, iż maluchy taka sielanka czeka wyłącznie do czasu, dopóki nie pójdą do przedszkola. Tam są zmuszeni sobie radzić sami, a z pewnością nie będą na to gotowi, aby stawić czoła przeciwnościom. Czy na tym polega uczucie rodzica, że funduje dziecku taki stres?


skarpetki
Redaktor: Gatta
Na podstawie: Gatta


Powinno się kochać własne dzieciaczki - tego nikt nie neguje.
Niech to będzie jednakże niezwykle rozsądna miłość, wtedy wyposażymy je w to, co życiu najbardziej ważne, czyli w zdolność radzenia sobie samemu w bardzo trudnych sytuacjach.
2020-04-21 07:39:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.