Jak tworzyć blog o gotowaniu?

Tworzenie postów jest dziś doskonałym sposobem na działalność w sieci. Nie trzeba produkować wydawnictw, aby zarabiać na układaniu wartościowej treści. Trzeba jedynie założyć blog. Chociażby blog o gotowaniu. Zarobkować na tego rodzaju blogu możesz na mnóstwo sposobów. Może to być tylko część promocyjna Twojej większej działalności kulinarnej. Możesz też zarabiać na banerach lub dzięki współpracy z bankami czy portalami aukcyjnymi. Możliwości jest całe mnóstwo.


gotowanie
Redaktor: Heather Sperling
Na podstawie: http://www.flickr.com
Tyle że w pierwszej kolejności sam blog powinna powstać i zdobyć pewną sławę.Jak wobec tego pisać takiego bloga, aby dojść do rozgłosu i zarobków? Na pierwszy rzut oka tworzenie podobnej witryny wydaje się bardzo proste. Wystarczy przecież tylko wrzucać nowe przepisy i dodawać nieco tekstu od siebie. Do tego dorzuci się jakiś obrazek i wpis zrobiony. To wszystko prawda, ale jeśli chcesz, by Twój blog o gotowaniu był faktycznie dobry, a do tego opłacalny, trzeba się nieco mocniej postarać.


Po pierwsze, dobrze jest postarać się, ażeby blog o kulinariach rzeczywiście dotyczył jedynie gotowania. Google porównuje teksty umieszczane na stronach i najlepiej ocenia te witryny, które mają najwięcej konkretnych treści. Jeżeli Twój blog będzie źródłem informacji o kulinariach, ale regularnie będą pojawiać się posty a propos Twojej codzienności, sportu albo rozmaitych Twoich zainteresowań – na nieszczęście może się okazać, że w wyszukiwarkach Twoja strona będzie słabo zauważalna.


gotowanie
Redaktor: Didriks
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kolejna sprawa to regularność wpisów. Wrzucaj nowe posty po równych odstępach czasu. Oczywiście nie trzeba tego robić dokładnie co dwa dni o takiej samej porze. Jednak wrzucanie dwóch – trzech wiadomości na tydzień to bardzo właściwy kierunek. Tego rodzaju wpisy muszą też posiadać odpowiednią ilość znaków. Najlepiej przynajmniej trzy tysiące znaków.
2020-02-06 07:41:14
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.