Jak modnie ozdobić paznokcie?

Kolorowe paznokcie to doskonały dodatek do interesującej stylizacji. Paznokcie mogą tylko dodawać nieco czaru, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by stanowiły też dzieło sztuki same w sobie. W końcu nie musisz wciąż ozdabiać paznokci w podobny sprawdzony sposób. Spróbuj czegoś nowego, a przekonasz się, jak dużo są w stanie one zdziałać dla całej kreacji. Jakie ciekawe pomysły na paznokcie możesz użyć, aby osiągnąć ten cel?

Bajkowe tekstury lakierów Golden Rose
Redaktor: Ewelina Bernacińska
Na podstawie: www.ewelinka1234.pinger.pl
Na początku warto rozpocząć od łatwego zamysłu. Z reguły zastanawiasz się jaki dobrać kolor paznokci do kreacji? Wobec tego kolejnym razem zastanów się nad jeszcze jedną barwą. Po co? Bo świetnie będziesz wyglądać, jeśli pomalujesz jeden paznokieć na inny kolor aniżeli pozostałe.

Wyróżnienie wybranego paznokcia zawsze prezentuje się interesująco i modnie. Niekoniecznie musi to być tylko inna barwa. Jeżeli np. wszędzie malujesz jedynie końcówki paznokci, tym razem jeden może być pomalowany w całości. To również doskonały efekt.

Nie musisz też dokładnie kolorować paznokci w całości. Ciekawie prezentują się modny manicure. Na przykład postaraj się uformować lakier tak, by przypominał spływającą farbę. Zaplanowana nieprecyzyjność wygląda bardzo modnie i kreatywnie.

Dobra manicurzystka może wymalować prawdziwe arcydzieło. Nie muszą to być tylko zestawienia barw, ale barwne obrazki. Część z nich jest tak interesująca jak najlepsze tatuaże. Niektóre panie chwalą się w sieci zdjęciami np. paznokci, na których narysowane zostały kształty zwierząt. Inne prezentują dekoracje paznokci, na których jest umiejscowiona np. pięciolinia i nutki, jak i klawisze pianina. Wydaje Ci się takie ciekawe zdobienia paznokci są nie do zrobienia? Okazuje się, że potrzebna jest jedynie perfekcyjna dokładność i nieco talentu, a na paznokciach można wymalować prawie co tylko chcesz.


Inne artykuły

Jak robić manicure w kolejnym sezonie?

Lakiery do paznokci, manicure
Redaktor: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu
Malowanie paznokci, podobnie jak pozostałe dodatki, ciągle się zmienia wraz z modą. Tego rodzaju zmiana przychodzi również wraz z nowym rokiem. Jeżeli chcesz być modna, nie możesz nie śledzić najnowszych trendów. A więc na które lakiery do paznokci w roku 2015 warto postawić?
2018-01-18 09:59:01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.