Jak wykonywać manicure w nowym roku?

Manicure, podobnie jak inne dodatki, podlega ciągłym zmianom trendów. Tego rodzaju zmiana nadchodzi tez razem z 2015 rokiem. Jeśli chcesz być modna, musisz stale śledzić nowe trendy. A więc na jakie lakiery do paznokci w roku 2015 warto postawić?


Paznokcie w kolorze cielistym
Redaktor: Camila G.
Na podstawie: http://www.flickr.com
Sugestią są jak zawsze pokazy czołowych projektantów, które odbywają się już pod koniec roku 2014. W nowym sezonie trendy będzie to, co teraz pokazują projektanci jako novum. Co więc można podpatrzeć? Po pierwsze, zmianę na barwy bardziej stonowane i ciemne.

Na początku 2015 roku rządzić mają barwy takie jak brąz, szmaragd, czerwień jak i również odcienie perły oraz kolory metaliczne. Dobrze jest już teraz kupić właściwy lakier i pójść za najnowszymi trendami.
Oczywiście możesz także dalej stosować barwne, mocne barwy, póki wciąż nie są niemodne. Takie kolory jednak nie nadają się do każdej sytuacji. W niektórych środowiskach bez względu na rok obowiązują inne reguły malowanie paznokci. Może to dotyczyć pracy w biurze. Wobec tego jak malować paznokcie do biura? Znawcy savoir-vivre polecają, by ostrożnie wybierać barwy wówczas, gdy masz istotną funkcję. Jeżeli pracujesz na stanowisku kierowniczym i zależy Ci na podtrzymaniu wizerunku osoby solidnej i wiarygodnej, najlepiej wybierać stonowane kolory. Przynajmniej w sytuacjach wymagających szczególnej powagi, gdy np. masz wziąć udział w istotnej konferencji albo jesteś umówiona na spotkanie z istotnym klientem.

To akurat doskonałe wieści dla dziewczyn chcących podążać za trendami i zawodowo pełniących istotne funkcje w pracy. Nowa moda pasuje doskonale do strojów formalnych i z pewnością nie zostaniesz posądzona o wybranie nieodpowiednich dodatków, kiedy wybierzesz bordo albo czerń.
2019-03-08 07:21:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.