Najpiękniejszy dekoracja pokoju niemowlaka - zobacz!

Urodziny bobaska to zawsze długo i niecierpliwie wyczekanym momentem. Aranżacja pokoju dla niemowląt powinniśmy być dostosowany do wymagań malucha jak i jego rodziców.

Łóżeczko dla dzieci
Redaktor: Pinio
Na podstawie: Pinio
Początek życia dziecka łączą dziecko nierozerwalnie z matką, od której dziecina jest całkowicie zależna. Nie raz z tego powodu poza dziecięcym łóżeczkiem, w pomieszczeniu będzie także łóżko opiekunów. Zadbać trzeba, by oba były blisko siebie – w ten sposób ułatwimy sobie znacznie opiekę nad dzieckiem. Pomocna będzie również elektroniczna niania- Ponadto zastanówmy się o miejscu do przebierania bobaska – idealny będzie tu mały, wysoki stolik, albo profesjonalny przewijak, który zamontujemy na dziecięcym łóżeczku. Oprócz tego przyda się zaraz przy nim mała lampka z przytłumionym światłem – doskonała do przewijania dziecka w nocy.


Inne artykuły

Wystrój pokoju dziecka, to nie lada wyzwanie, gdyż mniejszy człowiek ma różne oczekiwania od naszych.

bajka
Redaktor: Tom Page
Na podstawie: http://www.flickr.com
Chwila dy rozpoczynamy kreować wygląd pokoju naszego dziecka, to ważny czas. Potomek dostaje swój osobisty pokój i będzie w nim rósł, bawił się i śmiał. Każdy rodzić chce, aby to pomieszczenie było wyjątkowe, tak jak ich dziecko. Starają się ze wszystkich sił wystroić wnętrze tak, by było mu tam miło.

bobas, niemowle
Redaktor: Quinn Dombrowski
Na podstawie: http://www.flickr.com
Najważniejszym zakupem powinna być szafka na ciuszki dziecka. Powinna mieć kilka półeczek o regulowanej wysokości, a oprócz tego przyda się jeszcze dwie szuflady na kosmetyki do pielęgnacji malucha i pampersy. Ułatwią nam bardzo zadanie i pracę w razie zmiany pieluchy. Trzeba zadbać, by górna lampa miała zamknięty klosz, najlepiej w jakimś delikatnym, pastelowym odcieniu. Uchroni to maleństwo od spoglądania bezpośrednio w żarówkę. Najlepiej będzie, jeśli do tego dołożymy również trochę kolorowych maskotek, albo zabawek, które przywiesimy na sznurku- niania elektroniczna opinie.

Sama zalecam wyposażyć ten pokoik w ciepłych kolorach – różach, błękitach, pomarańczach. W Internecie odnalazłam aranżację pokoju dla malucha w barwach szarości i beży. Co ciekawe, prezentuje się niezwykle przytulnie! Sprawdźcie sami: .
2018-07-11 16:01:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.