Czapka dla latorośli – wybieramy rozmiar jak też rodzaj

Rynek fabrykantów czapek dla dzieciaków prężnie się rozwija. Markety do dyspozycji szczęśliwych rodzicieli oddają niemało modeli i rozmiarów czapeczek.


Rodziciel, jaki decyduje się na czapki dla maluszka musi inspirować się zdrowym rozsądkiem, osłoną i kolorystycznymi upodobaniami.


kuchnia
Redaktor: Martin Pettitt
Na podstawie: http://www.flickr.com


Unikniemy w ów sposób wielu kłopotów z maluchem, który nie przekona się do wkładania czapki. Zacznijmy od wyboru rozmiaru. To nadzwyczaj ważne, jeżeli pragniemy zakupić czapkę dla dzidzi. Producenci starają się szyć czapeczki w wielu rozmiarach, dostosowując je uniwersalnie do kształtów główek. Niestety, nawet w najwyższym stopniu elastyczna czapka może w pewnym momencie okazać się zbyt mała lub zanadto wielka. Zły dobór czapki sprawi, iż dziecko będzie czuło dyskomfort, równolegle demonstrując swoją niewygodę płaczem. Zatem rozpoczynamy od zmierzenia głowy brzdąca w najszerszym miejscu, nad łukiem brwiowym. Wielkość szacujemy miarą krawiecką. W ów sposób odmierzamy obwód głowy malucha. Na tej podstawie można nabyć czapkę opisaną przez wytwórcę. Każdy wytwórca czapek dla dzieci zobowiązany jest do podawania rozmiaru obwodu czapki na czapce.


ubrania - płótno
Redaktor: Kris Duda
Na podstawie: http://www.flickr.com


Inne artykuły

Zabawa w ogrodzie- najlepszy sposób rozrywki dla maluchów

Zabawa na trampolinie
Redaktor: David Mulder
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeśli nie pragniemy by nasze pociechy się nudziły oraz miast bawić się na powietrzu siedziały w domu, to na pewno należy zatroszczyć się o to, by miały jak najszerszy wybór zabawek. A kiedy jeszcze posiadamy ogródek, na którym mają szanse się pobawić i na który mają możliwość położyć te zabawki, to bez wątpienia bez znaczniejszego problemu znajdziemy dla nich coś odpowiedniego, co będzie bezpieczne, interesujące oraz równocześnie sprawi, iż dzieci wraz z kolegami będą miały szanse rozwijać swoje kreatywne myślenie.


Skoro dobraliśmy już rozmiar – czas skupić się na rodzaju. Czapki Broel zrobione są z bawełny oraz elastycznego materiału. Napotyka się także czapki - oceń - lniano-bawełniane. Do czapeczek letnich dołącza się też elastan, aby czapka była w wyższym stopniu rozciągliwa. Wskazane jest zwracać uwagę także na środek czapeczki.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.