Niezapomniana zabawa koło domu, czyli w jaki sposób zadbać o czas wolny swojego maluszka?

Dzieciństwo kojarzy nam się z beztroską oraz wspaniałą zabawą. Do teraz pamiętamy, długie popołudnia spędzone poza domem. Pragniemy, aby nasze pociechy również miały dużo szczęśliwych wspomnień. Wystarczy, iż odpowiednio zaaranżujemy nasz przydomowy ogród.

więcej tutaj
Na podstawie: http://www.gardencenter.pl/
Dzieci coraz więcej czasu spędzają przed ekranem komputera. Nie dość, iż nie rozwijają swojej kreatywności, to niemal wcale się nie ruszają. Brak aktywności fizycznej w połączeniu z niezdrowym jedzeniem najczęściej kończą się nadwagą. Nie nie pozwólmy na to. Urządzajmy więc wspólne zabawy w taki sposób, aby syn lub córka miał okazję do zaczerpnięcia powietrza. Pokażmy naszym dzieciom, że jest coś więcej niż tylko gra komputerowa i seriale.

Inne artykuły

Które zabawki zakupić dla pociechy?

zabawki
Redaktor: Wolfgang Lonien
Na podstawie: http://www.flickr.com
Klocki lego sklep to okazały wybór różnych technik. Do wyboru są m. in. szpital, sklep, policja, traktor albo samochód. Kategoria klocki lego sklep oferuje niezwykłe pojazdy i urządzenia. Klocki lego sklep to również dobry pomysł na zabawki do przedszkola. Powinny więc być w każdej takiej placówce. Kształtują wyobraźnie i gwarantują sporą dawkę zabawy dla dzieci.
Jedną z fascynujących kategorii klocków lego jest budowa domku.


Zainteresujmy je niezapomnianymi przygodami, jakie czekają nieopodal. W ogrodzie można stworzyć własne królestwo, pełne wyjątkowych niespodzianek. Trampoliny ogrodowe oraz domki dla dzieci to miejsca do świetnych zabaw - ofertę trampolin ogrodowych. Pomogą one w rozwijaniu wyobraźni, ale przede wszystkim pozwolą na zbudowanie dobrych relacji z pozostałymi dziećmi. Dzięki temu nasza pociecha pozna nowe osoby. A może zawiąże pierwsze przyjaźnie?

Trampoliny ogrodowe to ciekawy sposób na spędzenie czasu po szkole. Po pierwsze kojarzą się z zabawą. Mają wiele innych atutów. Za ich sprawą dziecko poprawia swoją koordynację ruchową. Po drugie, czas na trampolinie pozwala spalać sporo kalorii, bo nawet 1000 podczas jednej godziny. Dodatkowo, ten rodzaj treningu zupełnie nie obciąża stawów. Jest więc bezpieczny dla naszych dzieci. Następnym elementem, o którym trzeba pomyśleć są domki dla dzieci. To w nich będzie można zbudować bazę lub dziecięce królestwo, do którego nie będą mieć wstępu rodzice.
Domki dla dzieci najfajniej jest wybudować na drzewie, bo wtedy stają się najbardziej atrakcyjne dla małych urwisów. Kto z nas nie marzył niegdyś o takim swoim małym królestwie? Jeśli domek znajdował się na naszej liście marzeń, to powinniśmy sprezentować taki naszemu dziecku. Kto wie, może czasami pozwoli nam na wspólną zabawę? Domki dla dzieci to nie lada gratka nie tylko dla chłopców, lecz także dla dziewczynek.

Zastanówmy się nad tym, żeby zaopatrzyć je w zjeżdżalnię albo inny, równie ciekawy element. W efekcie nasze pociechy chętniej będą się w nim bawić. Jak widzimy dzieciństwo naszych dzieci nie musi ograniczać się jedynie do spędzania czasu w wirtualnym świecie. Jeśli pokażemy dziecku, że zabawa może być ciekawsza, z pewnością skorzysta z tej możliwości.
2019-01-17 19:25:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.